Doprava zdarma od 999,00 Kč
Uložit do nákupního seznamu
Vytvoření nového nákupního seznamu

veterinární krmivo pro psy

Značka
Životní fáze
Velikost balení
Příchuť
Speciální krmiva
Druh krmiva
Cena
-
Zobrazit pouze Zobrazit pouze

Veterinární krmiva pro psa

Vyvážená strava je klíčem ke zdraví a pohodě našich domácích mazlíčků. Max je toho živoucím příkladem, a proto se rozhodl podělit se o své zkušenosti a vytvořit širokou škálu výrobků, které kombinují lahodnou chuť a zdravé ingredience. Je si také vědom toho, že někteří jeho psí přátelé mají citlivé zažívání, a proto vyžadují jiné krmivo. Společnost Max pečlivě prozkoumala složky všech veterinárních krmiv pro psy a vybrala ta, která nejen pomáhají preventivně pečovat o zdraví vašeho domácího mazlíčka, ale také pomáhají léčit různé poruchy a nemoci. Domácí mazlíčci, kteří se potýkají s přecitlivělostí na krmivo, selháním ledvin, problémy s kůží a srstí nebo nepříjemnými následky po sterilizaci, dostanou díky kategorii vytvořené společností Max denní dávku zdraví v chutném provedení ve své misce. Někdy potřebujeme psovi podávat specializované krmivo, abychom posílili jeho organismus, nebo abychom podpořili terapii doporučenou veterinářem kvůli nějakému onemocnění nebo dysfunkci, kterou náš veselý společník trpí. 

Specializovaná krmiva - potravinové alergie

Potravinové alergie jsou zdaleka nejčastějším onemocněním psů, které se projevuje např. svěděním nebo kožními problémy. Jsou důsledkem nesnášenlivosti určité složky potravy, a proto je tak důležité ji vyřadit z denního jídelníčku. Společnost Max vytvořila širokou řadu speciálních krmiv, která se vyznačují vysoce kvalitním složením, takže majitelé domácích zvířat si mohou vybrat krmivo podle individuálních dietních doporučení. Gurmánské hovězí, křehké jehněčí, šťavnatý losos nebo vynikající zvěřina? Tyto a mnoho dalších lahodných příchutí speciálních krmiv pro psy jsou díky svému přírodnímu složení bezpečné a chutné.

Co je veterinární krmivo a kdy se používá?

Veterinární krmivo pro psy se také označuje jako specializované krmivo. Jedná se o speciální druh krmiva pro zvířata se specifickými zdravotními problémy (např. potravinové alergie, ledvinová, jaterní nebo urologická onemocnění), ve zvláštním stavu (např. pro březí feny, matky krmící svá štěňata nebo psy po různých operacích) nebo potřebující určitou formu podpory (např. z důvodu nedostatku vitamínů).

Tento typ krmiva pro psy slouží nejen k uspokojení hladu a základních potřeb souvisejících s dodávkou potřebných živin, ale především k podpoře veterinární léčby. O tom, zda náš čtyřnohý přítel potřebuje speciální krmivo, v jaké formě a dávkování bychom mu ho měli podávat, a o dalších aspektech léčby by měl rozhodnout lékař.

Druhy veterinárních krmiv?

Veterinární krmiva pro psy se dělí na kompletní krmiva (která tvoří základ stravy) a doplňková neboli doplňková krmiva (která jsou doplňkem hlavního krmiva). Je bezpečnější, když veterinář určí, zda a jaký typ specializovaného krmiva bude zvířeti podáván. Lékař by měl také rozhodnout o dávkování a délce trvání takové léčby.

Na základě klasifikace můžeme rozlišit následující typy veterinárních krmiv:

  • pro alergické psy
  • pro psy s gastrointestinálními problémy
  • pro psy trpící poruchami ledvin, jater nebo cukrovkou
  • pro psy s nadváhou
  • pro kastrované psy
  • pro psy s kloubními potížemi
  • pro psy s citlivou zažívací soustavou
  • pro psy s onemocněním srdce
  • pro březí a kojící feny
  • pro psy v období rekonvalescence

Správné trávení pomocí specializovaných veterinárních krmiv

Dalším závažným problémem, se kterým může pomoci správně zvolené specializované krmivo pro psy, jsou trávicí potíže. Ty se mohou u vašeho domácího mazlíčka objevit v různém věku a zhoršují se zejména po sterilizaci. Max si z mnoha produktů vybral ty, které pomáhají při každodenním trávení a zároveň poskytují cenný zdroj energie na procházky a hry. Nezapomněl ani na specializovaná krmiva pro diabetiky, která díky přítomnosti probiotik pozitivně ovlivňují střevní mikroflóru, aniž by docházelo k tloustnutí orgánů. Kategorie, kterou Max vytvořil, je výrazem největší péče o jeho psí kamarády a cennou pomocí pro jejich majitele.

 

Tyto webové stránky používají k poskytování svých služeb soubory Cookies. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů Cookies.

Close
pixel