Expresné doručenie
Odborné rady
Vrácení zdarma do 40 dnů
Doprava zdarma od 799 Kč

Zpřesnit vyhledávání

Hračky a hřiště pro hlodavce

 Další

Domácí hlodavci

Okruh Maxových a Mrauových přátel je velmi široký a je zastoupen různými druhy, včetně méně obvyklých druhů hlodavců. Naši odborníci si s nimi také rádi hrají, a to bez ohledu na jejich velikost a původ. Proto jsou produkty pro hlodavce další kategorií, která je silně obsazena kvalitním příslušenstvím. Náš sortiment byl důkladně otestován a schválen malými chlupatými kamarády Maxem a Mrauem.

Krmiva pro hlodavce

V našem obchodě snadno najdete osvědčené krmivo pro hlodavce, ať už pro oblíbené druhy, nebo pro ty méně obvyklé, jako jsou činčily a pískomilové. Základem stravy je samozřejmě kvalitní krmivo a v Max & amp; Mrau dobře víme, že činčila má zcela jiné nutriční požadavky než například ježek. U nás si každý hlodavec najde něco pro sebe. Žádný hlodavec samozřejmě nemá rád jednotvárnost ve stravě, a proto společnost Max & Mrau připravila pro vašeho kamaráda také skvělé pamlsky, jejichž složení a chuť jsou přísně přizpůsobeny potřebám a preferencím daného druhu. Výrobky pro hlodavce spojené s výživou jsou také vhodné vitamíny, které v nabídce našeho obchodu nechybí. I takto malá zvířata vyžadují zvláštní péči, včetně zásobování jejich těla přesně tím, co potřebují.

Přípravky na hubení hlodavců

Vhodné přípravky pro péči o hlodavce v této kategorii jsou určeny pro péči o hlodavce. Zatímco prakticky každé malé zvíře se dokáže samo postarat o své zuby, které si při jídle vhodným způsobem odře, srst zvířete může vyžadovat podporu. Zvláštní pozornost je proto třeba věnovat furminátorům a kartáčům pro nejmenší domácí zvířata, s nimiž mohou pečovat o svou srst. Přestože Maks a Mrau dobře vědí, že výrobky pro hlodavce nejsou určeny pro hlodavce, nemohli odolat a tuto část našeho sortimentu otestovali. Výsledkem byl vrtící se ocas a vrnění. Ujišťujeme vás, že i hlodavci budou spokojeni, i když své nadšení neprojevují stejně výrazným způsobem.

Klece a substráty

K nezbytným produktům pro hlodavce patří také klece jako jejich úkryt. V případě těchto malých zvířat se vyplatí zvážit nákup klece, která je již uspořádaná a připravená k použití. Mezi dekorativními prvky bude domeček, miska a pítko, ale také vše pro hraní - především kotouč. Samotná klec však vašemu chlupatému příteli pohodlí nezajistí, takže velmi důležitou roli hraje také podlaha. Nabízíme několik typů substrátu - přírodní substrát, štěrk nebo piliny. Každý druh má v tomto ohledu své individuální preference, proto je vhodné se s nimi před nákupem substrátu seznámit.

Příslušenství a hračky nebo užitečné výrobky pro hlodavce

Další výrobky pro hlodavce a jiná malá zvířata slouží k jejich zábavě. Nejdůležitější hračkou pro každého hlodavce je samozřejmě naviják, který pohltí jeho pozornost na celé hodiny. Je vhodné zvolit model, který nevydává žádný hluk, zejména proto, že mnoho hlodavců vede noční způsob života. Užitečným příslušenstvím pro hlodavce jsou také krmítka, misky a napáječky. Pokud je třeba vašeho domácího mazlíčka přepravovat, vyplatí se investovat do přepravky. Někdy je chov hlodavců doma spojen s nepříjemným zápachem, který můžeme neutralizovat pomocí speciálního pohlcovače. Široký výběr těchto přípravků najdete také v kategorii "přípravky proti hlodavcům". Co potřebuje váš domácí hlodavec?