Doprava zdarma od 999,00 Kč
Uložit do nákupního seznamu
Vytvoření nového nákupního seznamu

toalety a stelivo pro kočky

Značka
Životní fáze
Velikost balení
Cena
-
 Podestýlky a stelivo

Podnosy a stelivo pro kočky

Tato kategorie patří mezi oblíbené kategorie našeho odborníka Mraua, který dobře ví, že stelivo a kočičí misky jsou nesmírně důležité. Díky nim kotě pohodlně uspokojí své potřeby a majitelé se vyhnou nepříjemným překvapením. Špatný výběr steliva a substrátu způsobí, že kočka na něm nebude stát a její vzpoura se projeví neklamným způsobem.

Odpadkové koše a stelivo pro kočky - kombinace pro pohodlí

Klíčový je správný výběr steliva a podestýlky pro vaši kočku. Kočka se zde musí cítit bezpečně a Mrau dobře ví, že každý z jeho přátel má k této problematice svůj vlastní individuální přístup. Někteří dávají přednost otevřenému, jiní uzavřenému boxu. Naše zvíře se obvykle necítí bezpečně na místě, odkud nevedou dvě různé únikové cesty. Proto skutečnost, že určitý model jednomu kočičímu příteli dokonale vyhovuje, neznamená, že bude vyhovovat i jinému jedinci. Mrau na to myslel při vytváření nabídky našeho obchodu, takže zde najdete jak uzavřené, tak otevřené modely. Toaletní boxy a stelivo pro kočky tvoří jednu z kategorií našeho sortimentu z nějakého důvodu. Jsou nedílnou součástí pohodlí vašeho domácího mazlíčka. Společnost Mrau pečlivě testovala mnoho modelů steliv a vybrala ty nejlepší ze silikonových, dřevěných a přírodních. V našem obchodě najdete balíčky s různou kapacitou - velké, které zaručují zásobování na dlouhou dobu, i menší, které umožňují koťatům vyzkoušet různé varianty, než si společně s majitelem vyberou tu nejoblíbenější. Výsledkem výzkumu a testů společnosti Mrau je také široká škála variant vůní, od vůní bez zápachu až po květinové a lesní. Společně s naším odborníkem na mrouskání jsme vynaložili velké úsilí, abychom zajistili, že naše stelivo a podestýlka pro kočky poskytnou vašemu domácímu mazlíčkovi pohodlné prostředí.

Aromatické pohlcovače

Zásobníky a stelivo nejsou jediným vybavením spojeným s hygienou koček. Pohlcovače zápachu jsou také navrženy tak, aby zvyšovaly pohodlí lidí žijících se svým domácím mazlíčkem pod jednou střechou. Při výběru nejlepších produktů nám samozřejmě pomohl Mrauův vynikající čich, který je mnohem lepší než čich lidí. Kromě neutralizace nepříjemných pachů tyto účinné přípravky, které jsou bezpečné pro lidi i domácí zvířata, zabraňují ulpívání steliva na povrchu záchodové mísy.

Podestýlky a stelivo pro kočky - další užitečné příslušenství

Odpadkové koše a stelivo pro kočky by neplnily svůj účel dostatečně, kdyby nebylo užitečného příslušenství, které jsme společně s firmou Mrau zařadili do našeho sortimentu. Co najdete v této podkategorii? Mimo jiné lopatky pro pohodlné a bezpečné vyprazdňování steliva. Společně s Mrau doporučujeme také produkty, jako je rohožka před podestýlku, plastové sáčky na podestýlku nebo prášek na čištění podestýlky. Společně se společností Mrau doporučujeme všem majitelům těchto přátelských zvířat, aby si prohlédli kategorii "Odpadkové koše a stelivo pro kočky", kde najdou vše, co potřebují, aby jejich mňoukající mazlíčci zůstali čistí. Dostupné produkty v této kategorii:
.

Tyto webové stránky používají k poskytování svých služeb soubory Cookies. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů Cookies.

Close
pixel