Expresné doručenie
Odborné rady
Vrácení zdarma do 40 dnů
Doprava zdarma od 799 Kč

Kosmetika pro kočky

Mrau, stejně jako všechny velké kočky, ví, že péče o srst je základem dobrého vzhledu. Ve společnosti Max & Mrau nabízíme širokou škálu produktů pro péči o tělo, od šamponů až po přípravky pro péči o pleť. Dlouhosrsté kočky, krátkosrsté kočky, malé i velké kočky - pro každého se něco najde. Vždyť není nad lesklou, načechranou srst, kterou si každý může pohladit!

Kosmetika pro kočky - šampony

Bohužel i takový čistič, jako je Mrau, se někdy potřebuje vykoupat. Kontakt s vodou však nepatří mezi jeho oblíbené činnosti. S ohledem na zvířata s podobnými problémy představujeme suché šampony pro kočky. Jednoduše vmasírujte přípravek do kočičí srsti, poté jej vyčesejte a kočka bude svěží a čistá. Pro odvážnější a vodu milující koťata doporučujeme tradiční šampony s přídavkem kondicionérů na kůži a srst. Pro domácí zvířata, která mají různé kožní problémy, doporučujeme zejména léčivé šampony. Tyto přípravky zklidňují podráždění a zabraňují mastnotě pokožky. Takovou kosmetiku pro kočky lze použít i k preventivním účelům. Kočičí kosmetika nejen čistí srst a kůži, ale také pomáhá zbavit se nepříjemného zápachu. Díky přírodním olejům bude srst vašeho kočičího přítele od nynějška vonět po rostlinných vůních. Mrau miluje svůj huňatý kožíšek a ráda se nechává ošetřovat. Neodmítne ani pamlsky jako odměnu za koupel a klidné česání.

Kosmetika pro kočky - pleťové mléko

Kosmetika pro kočky nejsou jen šampony a kondicionéry. Pleťové vody jsou přípravky, které se mohou osvědčit zejména po všech druzích operací a ošetření. Stačí ránu jemně omýt a nanést gel, který díky složkám, jako je měsíček lékařský a Aloe Vera, podpoří přirozenou regeneraci a uleví od bolesti.

Kosmetika pro kočky - česání

Mrau moc dobře ví, jaké to je potýkat se se zamotanou srstí, a proto všem kočkám doporučuje rozčesávací spreje. Stačí kočce rozčesat srst, postříkat ji přírodními oleji a srst bude měkká a nadýchaná. Už žádné otravné zamotávání a dredy na bříšku, je čas na lesklou a krásně upravenou hřívu, na kterou bude pyšný každý malý tygr. Kočičí kosmetika, která usnadňuje česání, je také skvělým způsobem, jak svému kočičímu příteli dopřát relaxační masáž. Mrau věří, že hlazení vás neomrzí a každá příležitost je vhodná k tomu, abyste mu projevili náklonnost, a my s ním rozhodně souhlasíme.

Kosmetika pro kočky - Obaly

Veškerá kočičí kosmetika je balena tak, aby se minimalizovalo riziko otravy jak zvířat, tak dětí. Pro další zvýšení bezpečnosti doporučujeme, abyste si po každém použití důkladně umyli ruce, aby se vám výrobky nedostaly do očí nebo úst. Je také vhodné skladovat výrobky v uzavřených prostorách, kam nemají přístup nejmladší členové domácnosti.