Doprava zdarma od 999,00 Kč
Uložit do nákupního seznamu
Vytvoření nového nákupního seznamu

vzdělávací doplňky pro psa

Značka

Pokud chceme, aby se náš pes vždy choval správně, musíme mu od malička vštěpovat určitá pravidla. Jen tak se vyhneme pozdějším problémům s poškozeným nábytkem a dalším vybavením domu a dosáhneme toho, že každodenní procházky budou potěšením, a ne utrpením spojeným s neustálým honěním našeho mazlíčka. Max je pes, který velmi dobře zná pravidla správného chování, protože ještě jako štěně byl pomocí různých pomůcek naučen vykonávat povely a dbát na čistotu. Dnes se s vámi podělí o své znalosti a poradí, co používat, abyste si vždy zachovali správné způsoby.

Lekce čištění pro štěňata

Naučit psa čistotě je vlastně základní součástí jeho výchovy, a proto je nutné začít již v raném věku. Čím později začnete, tím obtížnější bude naučit psa ulevovat si na určených místech, a tím si zaručíte velkou čistotu v bytě nebo domě. Max doporučuje, abyste si nejprve pořídili čisticí podložky pro svého psa. Pokud chcete tuto fázi výchovy úspěšně dokončit, jedná se o nezbytné doplňky. Čistící rohože se skládají ze savých celulózových vláken a jejich spodní strana je vyrobena z nepromokavého materiálu, aby tekutina nevytékala.

Výuka poslušnosti psa

Max je velmi slušný pes, který se vždy chová bezvadně, ale když byl ještě štěně, rád dováděl a prováděl různé kousky. Bylo nutné zavést výcvik, díky kterému se naučil poslušnosti. Max ví, jak důležitá je poslušnost, a proto doporučuje několik triků, které jsou během celého procesu velmi užitečné. S výukou poslušnosti by se mělo začít ve věku 2-3 měsíců. Prvním krokem je používání slov: "ne", když pes dělá něco, co se nám nelíbí, a "v pořádku", když se nám líbí, co dělá. Max dbá na to, aby si zapamatoval správný tón. Je také dobré odměňovat psa za dobré chování - tuto část výcviku měl Max nejraději. Je však důležité pamatovat na to, že je třeba postupně upouštět od fyzických odměn a nahrazovat je slovními, protože pes zvyklý na odměnu nemusí chtít splnit cvičení nebo úkol, pokud pro něj jeho pán nic nemá.

Výuka psa - užitečné příslušenství

Max během svého tréninku používal řadu pomůcek, které mu, jak sám přiznává, urychlily a usnadnily celý proces. Poukazuje na to, že zdánlivě nepotřebné pomůcky hrají důležitou roli, zejména při učení se čistotě. Max zmiňuje čistící rohože, jejichž vlastnosti pohlcují zápach a zabraňují vytékání nežádoucích tekutin. Čisticí tekutiny hrály také důležitou roli v tom, aby se Max naučil uklízet. Obzvlášť užitečné se ukázaly, když byl ještě štěně - povzbuzovaly ho, aby si ulevoval na určených místech. Stačilo pár kapek nanesených na podložku a Max přesně věděl, kam má jít.

Tyto webové stránky používají k poskytování svých služeb soubory Cookies. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů Cookies.

Close
pixel