Doprava zdarma od 999,00 Kč
Uložit do nákupního seznamu
Vytvoření nového nákupního seznamu

hračky pro kočky

Značka
Životní fáze
Velikost balení
Cena
-
 Zábava

Hračky pro kočky

Kočičky si rády hrají, zejména když slouží k jejich výcviku a výchově. Mrau si užil spoustu zábavy při výběru hraček pro kočky, které budou k dispozici v naší nabídce. Měl mnoho oblíbenců a někdy pro něj bylo těžké rozhodnout se, co zrovna hrát. Proto jsou hračky pro kočky jednou z nejširších kategorií v našem obchodě. Vždyť každé kotě má svůj individuální vkus a my bychom rádi potěšili všechny!

Míčky pro kočky

Míče mají něco do sebe, díky čemu je milují lidé, psi a jsou ideální i jako hračky pro kočky. Mrau si s nimi také rád hraje. Fialoví domácí mazlíčci však mají v tomto ohledu trochu jiné preference než psi a lidé. Míč se k aportování používá méně často. Častěji se s ním zachází kočičími drápy, honí se, strká - vlastně se s ním dá dělat cokoli, co kočičí fantazie dovolí. Proto by se míčky jako hračky pro kočky měly podobat spíše klasickým klubíčkům vlny. Měly by být jemné, měkké a univerzální. Tohle si Mrau vybral pro náš obchod. Můžete si je také koupit v barevných sadách.

Funkční hračky pro kočky, tj. škrabadla

Každý kočičák ví, jak moc, pokud nejsou uspokojeny všechny jeho potřeby, může to ovlivnit stav nábytku v bytě. Mrau si jako každé kotě musí oholit drápky, a tak si pamatoval důležitost škrabadel – hraček pro kočky, které tuto potřebu splňují, ale umožňují i ​​rekreaci. Škrabadlo může mít podobu jednoduché podložky opřené o zeď nebo tvaru vysokého sloupku. Každá kočka, která se naučí, že je pro ni tento předmět vhodný, najde své optimální využití. Kočičí neplechy a hříčky si mohou najít své odbytiště tam, kde nebudou škodlivé pro životní prostředí. Hračky pro kočky tedy mohou být funkční i z lidského hlediska. Škrabadla, jak navrhuje Mrau, jsou u nás k dostání také v sadách, které navíc obsahují další kočičí hračky za velmi příznivou cenu. Kočičí rybářské pruty Mrau dobře ví, že ne všechny rybářské pruty jsou k lovu ryb, co tím kolem určitě rád dělal, kdyby taková možnost existovala. Některé z nich jsou pro kočku velmi užitečné hračky. Každé kotě podle své povahy cítím potřebu milovat, ale u domácích koček volumes tak obvykle není. Rybářské pruty uspokojují tuto instinktivní a genetickou potřebu. Díky nim mohou mourovatí kamarádi dělat přesně to same what they would dělali, if they were on lovu. Mrau vybral podle svého názoru nejlepší rybářské pruty. Tyto hračky jsou navzdory jiným kočkám dlouhými tyčemi, vyměnitelným peřím a mohou napodobovat pohyb křídel. Tímto způsobem stimulují kotě jak po fyzické, tak psychické stránce. Mrau souhlasí s tvrzením, že trénink dělá mistra.

Vzdělávací hračky pro kočky

Stejně jako lidé i kočky milují stolní hry. Na podobném principu fungují i některé hračky pro kočky, které stimulují taktické smysly a obratnost. Odměnou v případě těchto her jsou však oblíbené pochoutky. Ke hře stačí jednoduchý váleček s otvory, ze kterých se jídlo vysypává, ale v našem obchodě najdete mimo jiné také podložky, které od koček vyžadují ještě větší úsilí. Jakou hračku vaše kočka potřebuje?
pixel