Expresné doručenie
Odborné rady
Vrácení zdarma do 40 dnů
Doprava zdarma od 799 Kč

Obojky a vodítka pro kočky

V této sekci není žádné zboží

Obojky a vodítka pro kočky

Obojky a vodítka pro kočky

Mrau je kotě, které se nejlépe cítí doma, ale své okolí dobře zná a chodí na procházky sám, když se mu chce. Samozřejmě jen mimo dobu krmení a odpočinku, což je většina jeho života. Náš odborník však dobře ví, že ne všechny kočky jsou přizpůsobeny opuštění domova a chtějí mít kontakt s přírodou. Tento problém řeší obojky a vodítka pro kočky, díky nimž může mňoukající kočka chodit na procházky se svým majitelem stejně jako pes. Kategorie "obojky a vodítka pro kočky" obsahuje kromě sortimentu uvedeného v názvu také velmi důležité doplňkové příslušenství. Mezi nimi jsou nesmírně cenné adresní štítky, díky nimž se ztracená kočka s pomocí laskavých lidí vrátí do svého milovaného domova. Přestože si Mrau cení svobody, souhlasil, že pro větší dobro otestuje obojky a vodítka pro kočky a vybere z nich ty nejlepší, které se dostaly do našeho sortimentu. Náš odborník je rád, že z toho budou mít prospěch i domácí mazlíčci našich zákazníků.

Jaké obojky a vodítka pro kočky najdete v našem obchodě?

Jaké by měly být vlastnosti obojků a vodítek pro kočky? Bezpečnost vašeho domácího mazlíčka je samozřejmě velmi důležitá, proto se společnost Mrau při výběru sortimentu zaměřila na odolnost. V této konstrukci není místo pro slabá místa. Límce by samozřejmě měly také vypadat zajímavě, a tak společnost Mrau dbala na styl, barvy a zajímavý design. Protože jsou kočky právem považovány za individualisty, měly by si během procházky zachovat dostatečnou míru svobody. Vodítka vybraná společností Mrau jsou proto nejen odolná a elegantní, ale také dlouhá. Procházka se tak stane potěšením a typicky městská kočka bezpečně objeví některé z půvabů života ve volné přírodě.

Nejen obojky a vodítka pro kočky

Mrau, stejně jako Max, dobře ví, že v případě některých domácích mazlíčků patřících k oběma oblíbeným druhům není obojek vždy optimálním řešením. Pes se může cítit nepříjemně, ztratí pocit pohodlí a bezpečí, zejména pokud je pro něj chůze na vodítku nová. Proto společnost Mrau zařadila do této kategorie nejen titulní obojky a vodítka pro kočky. Osobně otestoval a doporučil vybrané modely postrojů, které úspěšně nahrazují tradiční obojky.

Olky pro "uprchlíky".

Protože tato sekce našeho obchodu nezahrnuje pouze obojky a vodítka pro kočky, museli jsme se postarat také o užitečné doplňky, které vašemu mazlíčkovi poskytnou vyšší úroveň bezpečnosti. Jedná se samozřejmě o adresní štítky. Pokud se váš čtyřnohý přítel, který nezná své okolí, ztratí na procházce nebo omylem odejde z domova, bude se moci díky adrese a dobrým lidem, kteří budou kontaktovat majitele, bezpečně vrátit domů. Všechny adresní štítky v naší nabídce dokonale plní svou funkci. Mrau se postaral o jejich široký výběr, aby si každý majitel a jeho kočičí svěřenec mohl vybrat tu nejstylovější.