Doprava zdarma od 999,00 Kč
Uložit do nákupního seznamu
Vytvoření nového nákupního seznamu

příslušenství

Značka
Další výrobky

Příslušenství pro králíky

Max ví, že správné hračky a doplňky mu mohou pomoci, aby se nenudil. Na základě jeho rad jsme vytvořili produkty, které budou užitečné jak pro domácí zvířata, tak pro jejich ošetřovatele. Nákup správného příslušenství pro klec vašeho králíka (které bude také správně vybráno) pomůže zajistit, aby váš mazlíček dostal to nejlepší. Bude moci používat užitečné předměty a hrát si s výrobky vytvořenými speciálně s ohledem na jeho potřeby. A je třeba poznamenat, že králíci se umí bavit. Jen se ujistěte, že mají vše, co potřebují. Některé doplňky se perfektně hodí do klece, jiné zase ven, do bytu nebo do přírody. To vše proto, aby se vaše štěně cítilo co nejlépe!

Jaké jsou nejlepší doplňky pro králíka?

K základnímu vybavení klece by mělo patřit příslušenství pro aplikaci krmiva a pití - Max si nedokáže představit život bez své misky. Vždyť z dobré mísy chutná všechno lépe! Proto jsme pro králíky vyrobili misky speciálních rozměrů a napáječky na vodu. Doporučujeme také zajistit domek nebo jiný výběh, kde si váš mazlíček může užívat soukromí - koneckonců si ho také zaslouží. To ale není všechno. Život není jen o jídle, pití a spánku. Naši chlupatí specialisté to vědí nejlépe. Správné hračky pro vašeho králíka zpestří jeho každodenní život a poskytnou mu příležitost ke hře, i když je v kleci. Mohou to být míčky, hrací míčky a také žvýkací potřeby. Výběr je opravdu široký a záleží jen na fantazii pečovatele. Při výběru příslušenství pro králíky se vyplatí myslet také na výrobky, které eliminují nepříjemné pachy. Tyto látky se nazývají neutralizátory. Max potvrzuje, že po jejich aplikaci se dům naplní neobvyklým zápachem. Možná přehání, ale jeho čich zachytí mnohem více informací než běžné lidské smysly. Důležité je, aby neutralizátor umožňoval zvířatům pohodlné soužití s jejich ošetřovateli.

O čem sní každý králík?

Abyste svému domácímu mazlíčkovi zajistili dokonalé podmínky, je nutné vhodně vybavit jeho klec. Výběr kvalitních příslušenství pro králíky zajistí, že se váš mazlíček bude cítit pohodlně a že bude mít energii a chuť si každý den hrát. Výběr produktů byl podrobně konzultován s našimi čtyřnohými specialisty, takže si můžete být jisti, že Max & amp; Mrau nabízí to nejlepší od uznávaných značek. Jakmile máte k dispozici správnou klec a vybavení, můžete se postarat o to, aby váš králíček zažíval další vzrušení. Nejdůležitější jsou však základy. Zaručujeme vám, že správně zásobená klec bude hřištěm pro dobrý odpočinek a úžasnou hru.

Tyto webové stránky používají k poskytování svých služeb soubory Cookies. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů Cookies.

Nesouhlasím
Souhlasím a chci přejít na stránku
pixel