Doprava zdarma od 999,00 Kč
Uložit do nákupního seznamu
Vytvoření nového nákupního seznamu

konzervy a kapsičky pro psy

Značka
Hmotnost balení konzerv pro psy
Velikost psa
Životní fáze
Cena
-

Kapsičky a konzervy pro psy

Kapsičky a konzervy pro psy mají své výhody i nevýhody, ale těch prvních je mnohem více. Především dodávají psovi potřebnou vodu, je nízkokalorická a má dobrou chuť, což je pro psí diváky dobrý argument. Jaké jsou další výhody a nevýhody mokrého krmiva? Které konzervy pro psy se vyplatí koupit?

Výhody a nevýhody kapsiček a konzerv pro psy

Mokré krmivo pro vašeho psa se vyrábí ve třech formách: paštika/mousse, kousky v omáčce nebo kousky v želé. Mokré krmivo pro psy se vyznačuje tím, že obsahuje velké množství vody, někdy až 80 %. To znamená, že si můžeme být jisti, že náš mazlíček bude při konzumaci tohoto typu krmiva dobře hydratován. je také méně kalorické a aromatičtější než suché krmivo, díky čemuž po něm sáhnou spíše psi s nechutenstvím. Mohou ho jíst psi všech věkových kategorií, zejména mladí psi, kteří ještě nemají silné zuby, a starší psi, kteří již často mají problémy se zuby. Vlhké krmivo je také dobrou volbou pro ty štěkající domácí mazlíčky, kteří mají problémy se zuby, které jim brání v normálním žvýkání potravy. V konzervách se navíc snáze skrývají léky, které je třeba vašemu mazlíčkovi podat.

Psí konzervy však mají i nevýhody. Jedním z nich je jejich krátká trvanlivost, zejména po otevření obalu. Nesnědená část krmiva by měla být psovi podána do 24-48 hodin po otevření, za předpokladu, že je uložena v chladničce. Kromě toho se mokré krmivo usazuje na zubech a obtížně se odděluje od špičáků, takže při tomto způsobu krmení by si váš pes měl pravidelně čistit zuby.

Jaké mokré krmivo pro psy bude vhodné pro každodenní použití?

Běžné mokré krmivo pro psy by mělo obsahovat co nejvíce zdraví prospěšných živin, být kompletní a nepřetěžovat žaludek psa. V internetovém obchodě Max&Mrau najdete spoustu takových výrobků. Zde jsou některé z nich. Chuť divokého Pacifiku 390 g s lososem, bílým masem mořských ryb, hovězím masem se zeleninou a ovocem představuje kompletní krmivo pro psy bohaté na živiny. Toto mokré krmivo neobsahuje obiloviny, antibiotika, konzervační látky a hormony.

Dalším příkladem denního mokrého krmiva pro vašeho domácího mazlíčka je Animonda Grancarno Fleish s hovězím masem a zvěřinou 800 g. Vyznačuje se snadnou stravitelností a správným anaerobním rozkladem. Dalším tipem je Purina Friskies Adult s jehněčím a mrkví v omáčce 100 g. Toto kompletní a chutné mokré krmivo pro vašeho psa obsahuje vitamíny a minerály nezbytné pro zdraví vašeho domácího mazlíčka.

Prémiové mokré krmivo pro psy

Jaké je nejlepší mokré krmivo pro psy? Podle odborníků na výživu psů je jedním z nejlepších pokrmů, které můžete svému mazlíčkovi podávat, prémiové krmivo. V široké nabídce obchodu Max&Mrau není o takové výrobky nouze. Značka Dolina Noteci zaujímá přední místo mezi vlhkými prémiovými potravinami. Proto vám představíme některé z vlajkových lodí této společnosti. Dolina Noteci Premium rich in chicken 800 g je mokré krmivo pro psy plněné mimo jiné kousky kuřecího, vepřového a hovězího masa. Jeho konzumace poskytuje psům vyváženou a kompletní stravu, která udržuje psa zdravého a v dobré náladě. Dolina Noteci Premium rich in duck with pumpkin 800 g je verze pro psy, kteří potřebují extra dávku železa, selenu a aminokyselin obsažených v kachním mase. Dýně zase výrazně zlepšuje trávení potravy..

Pro rybí labužníky připravila Dolina Noteci prémiový produkt s treskou a brokolicí v 500g balení. Obsahuje nenasycené mastné kyseliny, zlepšuje trávení, je bezlepkový a neobsahuje žádné umělé přísady..

Mokré krmivo pro psy bez obilovin

Mokré krmivo pro psy bez obilovin je nejvhodnější pro mladé psy, dospívající psy a psy s citlivým trávicím systémem. Obiloviny mohou způsobovat potravinové alergie, zažívací potíže a potravinové intolerance, a proto se vyplatí zvolit krmivo bez obilovin, zejména pro psy se sklonem k alergiím, v dospívání, ale také pro starší psy.Příkladem takového krmiva bez obilovin je krmivo Taste of the Wild Southwest Canyon 390 g. Toto krmivo pro psy je vyrobeno pouze z bezlepkových surovin. Je hypoalergenní, a proto je bezpečný pro psy s alergiemi a citlivostí na potraviny. Toto krmivo pro psy splňuje nutriční normy AAFCO. Další možností bez obilovin z našeho obchodu je Carnilove Lamb&Wild Boar, což je vlhké krmivo pro dospělé psy s jehněčím masem a divočákem 400 g. Máme zde vysoký obsah masa, zeleniny a ovoce a zároveň žádné obiloviny, chemické látky, konzervanty ani jiné umělé přísady..

Vlhké veterinární krmivo pro psy

Veterinární krmivo pro psy je speciální krmivo pro psy trpící různými onemocněními, jako jsou ledvinové nebo srdeční problémy, kožní nebo alergická onemocnění a/nebo se zvláštními nutričními potřebami. Tento typ krmiva se doporučuje pro psy ve zvláštním fyziologickém stavu, např. březí nebo kojící feny, psy po operacích apod.Jedním z takových specializovaných mokrých krmiv pro psy je Vet Expert Raw Paleo Dog Adult 400 g s krůtím masem. Jedná se o kompletní, vyvážené a plnohodnotné krmivo pro chlupatá zvířata starší jednoho roku. Je jednoproteinový, takže všechny živočišné složky použité při jeho přípravě pocházejí z krůty. Další nabídkou značky Vet Expert je Raw Paleo Dog Adult Beef 400 g, což je mokré specializované krmivo pro psy s hovězím masem, označované jako superprémiové. Pokrm neobsahuje obiloviny a je jednobuněčný. Další chuťová varianta výrobku značky Vet Expert je založena na jehněčím mase (Vet Expert Raw Paleo Dog Adult Lamb).

 

pixel