Doprava zdarma od 999,00 Kč
Uložit do nákupního seznamu
Vytvoření nového nákupního seznamu

pamlsky pro psy

Značka
Druh psího pamlsku
Hmotnost balení pamlsků pro psy
Pamlsek podle potřeby pro psy
Příchuť psího pamlsku
Cena
-

Max je velkým fanouškem pochoutek v jakékoli podobě. Dobře si uvědomuje, že jsou nejen zdrojem potěšení pro psí chuťové buňky, ale mají také blahodárný vliv na zuby. Je také třeba mít na paměti, že Maxovo příkladné chování je výsledkem neustálého odměňování pomůckami za dobré chování. A tak se naše štěně rozhodlo najít ty nejchutnější a nejcennější psí pamlsky a podělit se o své znalosti s majiteli svých kamarádů.

Při studiu složení pamlsků a konečném výběru výrobků si Max uvědomoval, že pamlsky pro psy je třeba vybírat podle velikosti plemene, věku nebo možného výskytu alergií u čtyřnohých mazlíčků. Proto je tu široký a rozmanitý výběr pamlsků, které jsou ideální pro výcvik i rozmazlování psa.

Pamlsky pro psy na výcvik

Výcvik je velmi důležitou součástí výchovy psa. Pravidelný a dobře prováděný domácí trénink vyřeší většinu problémů. Zde se hodí psí pamlsky pro výcvik, které jsou pro psa důležitou odměnou. Max však zdůrazňuje, že musí být dostatečně chutné, aromatické a vyrobené z přírodních surovin. Proto vybral pamlsky z různých druhů masa, včetně jehněčího, kuřecího, kachního, králičího a lososího, aby vyhovovaly chuti každého domácího mazlíčka i potřebám alergiků.

Zubní pamlsky pro psy

Max si je vědom důležitosti ústní hygieny pro každé zvíře. Proto do této kategorie nezapomněl zařadit psí pamlsky, které jsou určeny k podpoře zdraví účinným čištěním zubů. Díky svému speciálnímu tvaru a vhodné tvrdosti dentální pamlsky nejen čistí, ale také posilují chrup. Max vybral pamlsky, které pocházejí pouze od renomovaných výrobců a jsou vyrobeny z přírodních surovin, takže nedráždí trávicí systém citlivých psů.

Pamlsky pro malá a velká plemena

Pamlsky pro psa mohou mít různé funkce. Jsou vynikajícím způsobem, jak projevit lásku, odměnit zvíře za příkladné chování nebo si s ním hrát, když je doma samo. A přestože důvody jsou stejné, pohoštění může být zcela odlišné. Max přinesl dohromady jak pochoutky pro štěňata, tak i pochoutky pro dospělé psy vhodné pro různá plemena. Majitelům psů nabídl také pamlsky v nejrůznějších podobách: kosti, žvýkačky, sušenky, tyčinky nebo kabanos.

Díky Maxově svědomitému výběru patří do této kategorie pamlsky pro psy, které jsou kombinací lahodné, přírodní chuti a péče o zdraví domácích mazlíčků. Max si je také vědom toho, že není snadné najít si mezi těmito masitými pochoutkami hned svého favorita. Proto přišel s pamlsky, které se prodávají jednotlivě pro ty, kteří ještě nejsou rozhodnuti, a také s pamlsky balenými ve velkém množství pro zvířata, která už znají svůj oblíbený pamlsek.

pixel