Expresné doručenie
Odborné rady
Vrácení zdarma do 40 dnů
Doprava zdarma od 799 Kč

Značka Max & Mrau.cz patří do společnosti Max & Mrau Sp. z o.o.

Max & Mrau Sp. z o.o. je součástí Pelionu – největší zdravotnické společnosti ve střední Evropě a jedné z největších společností na litevském farmaceutickém trhu.

Pelion byl založen v roce 1990 z iniciativy podnikatelů na domácím kapitálu. Od té doby přispívá do ekonomiky. Pelion začínal jako místní farmaceutický distributor. Dnes služby společnosti pokrývají všechny segmenty trhu (velkoobchod, maloobchod a nemocnice) a jsou zaměřeny na pacienty, lékárny, nemocnice a výrobce.

Pelion působí pod třemi obchodními liniemi implementovanými dceřinými společnostmi, včetně: lídra evropského lékárenského trhu, druhého největšího řetězce drogerií v Polsku, největšího tuzemského dodavatele léků pro nemocniční léčbu a jednoho ze tří největších distributorů do lékáren ve střední Evropě.

Pelion má také rozsáhlé portfolio specializovaných společností na podporu hlavní činnosti společnosti.

Pelion dosahuje ročních konsolidovaných tržeb přes 9 miliard zlotých a je stabilním pracovištěm pro více než 9,4 tisíce lidí. lidé. Podporuje inovativní řešení splňující očekávání pacientů a zákazníků a má strategický přístup k odpovědnému a udržitelnému podnikání.

Další informace: www.pelion.eu/en

Posláním společnosti Pelion je pečovat o kvalitu a délku života. V jejím duchu rozvíjíme naše nové podnikání a vytváříme značku Max & Mrau.


S láskou ke zvířatům

Společnost Max&Mrau byla založena v lednu 2019. V logu se nachází sympatický pejsek Max a kočička Mrau. Jsou sehraným duem, které dohlíží na portfolio výrobků nejen ze své zvířecí kategorie. Tak, jak se firma vyvíjí, rostou i pejsek s kočičkou v našem logu. Z malého štěněte a koťátka se postupem času stane dospělý pes a kočka. Zajímavostí na naší stránce je část věnovaná vzdělávání čili blog, ve kterém se s vámi pravidelně dělíme tipy na zajímavé výrobky, probíráme aktuální témata a máme pro vás vždy připravené rady.