Dodání do 5 dnů
Odborné rady
Vrácení zdarma do 40 dnů
Doprava zdarma od 699 Kč

Zpřesnit vyhledávání

Postroj pro psy

Dlouhé procházky s milovaným páníčkem jsou podle Maxe nejpříjemnější částí každého dne. Proto náš odborník pečlivě vybral širokou škálu produktů této kategorie, které zajišťují pohodlí jak pro majitele, tak pro jeho čtyřnohého přítele. Při sestavování výbavy pro svého mazlíčka stojí majitelé před dilematem: jsou psí postroje tím správným řešením?

Psí postroj nebo obojek? Který si vybrat?

Niestety nie da się jednoznacznie rozstrzygnąć tego, czy dla naszego psa lepsze będą szelki, czy może obroża. Każda z opcji posiada swoich zwolenników i przeciwników, którzy starają się punktować domniemane wady drugiej opcji. Decydując się na którąkolwiek z nich, należy wziąć pod uwagę temperament i charakter psa. Nie bez znaczenia jest również to, czy chcemy z nich korzystać podczas codziennych spacerów, czy może podczas wspólnego joggingu lub jazdy na rowerze. Max jednak gwarantuje, że dobrze dobrane akcesorium nie spowoduje żadnych konsekwencji zdrowotnych! Psí postroj nebo obojek? Který si vybrat? Oba rozwiązania mają swoje zalety i wady, a także konkretne przeznaczenie. Niewątpliwym plusem posiadania szelek jest równomierny nacisk pasków na całe ciało naszego czworonożnego przyjaciela. Nie powoduje nadmiernego ucisku na tchawicę, który szczególnie u starszych psów mógłby przynieść niepożądane skutki. Szelki w dobrze dobranym rozmiarze z całą pewnością nie będą sprawiały psu bólu ani powodowały uczucia dyskomfortu. Rozstrzygając wybór pomiędzy szelkami a obrożą nie można nie wziąć pod uwagę temperamentu naszego pupila. Szelki sprawdzą się u psów, które potrafią chodzić przy nodze, na luźnej smyczy. Duże psy, które mogą sprawiać problemy podczas spacerów, powinny być wyposażone w obrożę, dzięki której łatwiej będzie je dyscyplinować i uniknąć konfrontacji z innymi psami, choć istnienie możliwość wyswobodzenia się z niej. Szelki, poza minimalnym ryzykiem zerwania, gwarantują, że nasz pupil sam się z nich nie wydostanie.

Bezpečný postroj pro psa do auta

V dnešní době, kdy je naprostá většina lidí motorizovaná, s námi cestují i naši čtyřnozí přátelé. Zajištění jejich bezpečnosti je nesmírně důležité i pro naše zdraví. V závislosti na velikosti psa existují různé způsoby jeho přepravy v autě. V případě středních a velkých psů se hodí speciální pás pro psa do auta. Připevňuje se k bezpečnostnímu pásu v autě, aby si pes mohl užívat relativní volnosti a v případě nehody se vyhnul nebezpečí.

Psí postroj a aktivní majitel

Mnoho milovníků aktivního životního stylu sportuje se svým psem. Pro všechny typy fyzických aktivit je postroj pro psa rozhodně správnou volbou. Zajistí náležité pohodlí, pomohou předejít nehodám a umožní příjemné trávení času s aktivním majitelem. Postroj je vhodný také pro učení chůze na vodítku a pro výcvik psích disciplín.