Doprava zdarma od 999,00 Kč
Uložit do nákupního seznamu
Vytvoření nového nákupního seznamu

cestování se psem

Značka
Další výrobky
Barva
Velikost
Materiál
Cena
-

Pelíšky a přepravky pro psy

Náš Max je jedním z extrémně aktivních psů, ale celodenní dovádění vyžaduje pořádný odpočinek. Z tohoto důvodu je poflakování se v bytě jednou z Maxových oblíbených činností. Pelíšky a přepravky pro psy je kategorie, kterou náš odborník s velkým potěšením důkladně otestoval. Mrau ochotně pomáhal svému příteli při ověřování vhodnosti konkrétních produktů. Díky tomu jsou všechny pelíšky a přepravníky dostupné v naší nabídce té nejvyšší kvality a představují pohodlný prostor pro odpočinek psa.

Pelíšky pro psy do bytu

Pelíšky a přepravky pro psy musí splňovat několik důležitých podmínek. V první řadě by měly být dostatečně měkké, aby se na nich mohlo pohodlně opřít bříško, tlapky a tlama psa. Důležitý je také tvar pelíšku a jeho velikost, aby na něm čokl mohl zaujmout co nejpohodlnější polohu. Kromě toho je důležitý i materiál, ze kterého jsou pelíšky a přepravníky pro psy vyrobeny. Psi, stejně jako lidé, se necítí dobře na extrémně hrubém materiálu. Z pohledu chovatelů, kteří žijí se svým miláčkem pod jednou střechou, však pelíšek musí vypadat zajímavě a atraktivně – ostatně lze jej bez obav považovat za kus nábytku, který doma zůstane natrvalo. Někteří menší psi, stejně jako kočky, preferují uzavřené pelíšky, které také najdete v naší nabídce a které jsou také testovány Maxem a Mrau. Toto řešení bude nejvhodnější pro domácí mazlíčky, kteří chtějí doma trochu soukromí nebo jen chtějí strávit nějaký čas sami. Pelíšek také izoluje psa od světla a částečně i od zvuku, když chce jít spát, a lidští spolubydlící mají zatím jiné plány - poslouchají hudbu nebo se dívají na televizi.
Psí deky
Pelíšky a přepravky pro psy jsou produktovou kategorií, která zahrnuje i deky pohodlné pro psa. Max a Mrau milují pohodlné ležení na měkké a na dotek příjemné dece. Díky dece budou pelíšky a přepravníky pro vašeho mazlíčka ještě pohodlnější. Toto řešení má praktické výhody i z lidského hlediska. Ne každý čokl je v hygieně přísný. Případné špinavé nohy nebo zbytky jídla stékající po bradě v horším případě ušpiní deku, kterou lze snadno vyprat. U složitějšího pelíšku nebo přenašeče psa by čištění bylo mnohem složitější proces.

Pelíšky a přepravky do auta

Většina psů, kteří jsou na to zvyklí od štěněte, si cestování autem užívá. Koneckonců to znamená, že nemusí být odloučeni od svého milovaného opatrovníka. Na druhou stranu, pokud je cílem cesty pozemek, les nebo jiná ideální rekreační oblast, pes se na ní může vyřádit. Automobily však nejsou konstruovány s ohledem na psy, takže abyste svému mazlíčkovi cestu zpříjemnili, sáhněte po osvědčených řešeních Maxe. Některé pelíšky a přepravky pro psy byly navrženy speciálně s ohledem na automobily. Na zadní sedadlo lze položit pohodlnou podložku nebo deku. Váš pes se bude cítit pohodlně a jeho tlapky se neušpiní od čalounění. Klasická situace, která je výhodná pro všechny.

Tyto webové stránky používají k poskytování svých služeb soubory Cookies. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů Cookies.

Close
pixel