Doprava zdarma od 999,00 Kč
Uložit do nákupního seznamu
Vytvoření nového nákupního seznamu

krmivo pro psy bez obilovin

Značka
Životní fáze
Velikost psa
Příchuť
Druh krmiva
Speciální krmiva
Cena
-

Jako majitelé psů jistě chcete svému psovi poskytnout kvalitní krmivo, které je přizpůsobeno jeho individuálním potřebám a preferencím. Jaké je nejlepší krmivo pro psy? Max říká, že nejmoudřejší je prostě vyzkoušet všechny! Víme, že to není vždy možné, zejména u štěňat, aktivních psů nebo psů s citlivým žaludkem. Základem stravy vašeho psa budou živočišné bílkoviny a zelenina, které mu dodají správné vitamíny a minerály. Ačkoli chování našich domácích mazlíčků často vzbuzuje pochybnosti, pocházejí z dravých vlků. Obilí v potravě domácích zvířat tedy není nutné, a někdy je dokonce nutné se ho zbavit.

Krmivo bez obilovin pro rostoucí psy

Vyvážená strava pro vašeho psa je důležitá, ale nelehká záležitost. Strava našeho domácího mazlíčka může záviset na mnoha faktorech, včetně věku psa - štěňata mají přece jen zcela jiné nutriční požadavky než jejich starší kamarádi. Ačkoli Max zdůrazňuje, že od prvních dnů svého života mohl jíst jen lahodné psí pamlsky, my víme, že to tak úplně nebylo! Dospívání psa je nesmírně důležitým obdobím, během kterého je náš mazlíček velmi fyzicky aktivní a v jeho těle probíhá řada procesů, které jsou důležité pro jeho správný vývoj a fungování.

Krmivo bez obilovin

je ideální pro rostoucí psy díky vysoce kvalitním složkám, které byly vybrány a sestaveny tak, aby podporovaly zdravý vývoj vašeho štěněte. Místo obilovin může složení obsahovat množství zeleniny, například brambory, které mají nízký glykemický index, čímž snižují riziko nadváhy a obezity, a jak všichni víme, apetit rostoucích psů může být nezřízený! Velmi důležitou složkou je doplněk stravy, který našemu mazlíčkovi dodá bílkoviny nezbytné pro jeho vývoj - může to být ryba, například losos, nebo živočišné maso, například kuřecí nebo jehněčí.

Krmivo bez obilovin pro psy s citlivým žaludkem

Krmivo pro psy bez obilovin

jsou jedním z nejlepších zdravotních řešení pro každého čtyřnohého přítele. Na druhou stranu psům s citlivým žaludkem nebo sklonem k potravinovým alergiím by měla být poskytována pouze strava určená jejich specifickým potřebám. Jemné žaludky domácích mazlíčků vyžadují vysoce kvalitní, správně vyvážené suroviny. Krmivo pro psy bez obilovin. obsahují vybrané zdroje bílkovin pocházející z ryb nebo živočišného masa. Místo obilovin se zde objevují lehce stravitelné brambory, vitamíny a všechny potřebné minerály dodává dodatečně vybraná zelenina. Nezbytné jsou také mikroživiny, stopové prvky a abraziva. Pamatujte: nesprávná výživa může ovlivnit špatnou fyzickou kondici vašeho mazlíčka, vzhled jeho srsti nebo onemocnění trávicího systému.

pixel