Expresní doručování
Odborné rady
Vrácení zdarma do 40 dnů
Doprava zdarma od 799 Kč

Zpřesnit vyhledávání

žvýkačky pro psy

Max miluje všechny druhy žvýkaček: provázek, gumu, pryž a další. Žvýkání je bezpochyby jednou z jeho nejoblíbenějších forem zábavy, takže dychtivě testuje všechny žvýkačky pro psy, a když zjistí, že splňují jeho požadavky na kvalitu, hodí je do sortimentu obchodu. Bez ohledu na materiál, z něhož je žvýkačka vyrobena, plní všechny podobné funkce. Především poskytují psovi zábavu a dokáží jeho pozornost zaměstnat na opravdu dlouhou dobu. Mají také vynikající vliv na stav zubů a dásní psa a mohou mít i řadu dalších vlastností.

Materiál psích žvýkaček

Žvýkačky pro psy mohou být vyrobeny z gumy nebo vinylu, silného lana nebo gumy. Každý pes instinktivně kouše nebo žvýká věci - zdánlivě proto, aby je zničil, ale ve skutečnosti si jimi také masíruje dásně, čistí zuby a stimuluje své přirozené chování a smysly. Všechny materiály použité k výrobě kousátka jsou odolné a pevné. Žvýkačky pro psy jsou velmi oblíbené a jsou zárukou toho, že se vašemu pejskovi pravděpodobně nepodaří je rozkousat. Jejich základní složkou je obvykle téměř nezničitelná guma. Vinylové žvýkací pomůcky pro psy jsou ideální i pro trochu větší domácí mazlíčky. Zvuky, které tyto hračky při žvýkání často vydávají, navíc stimulují smysly vašeho mazlíčka a povzbuzují ho k další intenzivní hře. Žvýkací šňůrky pro psy jsou klasikou - jednoduchá řešení jsou někdy nejlepší. Kromě toho vám tyto žvýkačky umožňují hrát si společně se psem, protože je lze snadno chytit a pevně držet v ruce - takové tahání nebo zápasení se psem posiluje pouto a stimuluje přirozené psí instinkty.

Tvary psích žvýkaček

Žvýkačky pro psy lze rozlišit také podle tvaru. Kost, činka nebo snad šťavnatý hamburger? Sortiment je opravdu široký a jistě každého psího kamaráda Maxe potěší barevné, zajímavě tvarované žvýkací potřeby. Nejrůznější hrbolky, výstupky, hroty nebo smyčky jsou pro vašeho mazlíčka a jeho zuby neuvěřitelným lákadlem, a poskytují tak nekonečný prostor pro žvýkání a každodenní zábavu. Kousátka pro psy ve tvaru kosti jsou klasikou, pokud jde o výběr tvaru, a jak víme, klasika vždy funguje. Max nedávno přešel ze žvýkačky ve tvaru hamburgeru na žvýkačku ve tvaru činky, protože, jak sám říká, kombinuje silový trénink se zábavou, což je pro jeho atletickou psí postavu nejúčinnější.

Žvýkačky pro psy - dentální vlastnosti

Žvýkací pomůcky pro psy jsou vhodné nejen ke hře, ale také k masáži dásní. Mají také vynikající vliv na zuby psa, protože snižují hromadění plaku a čistí je. Materiály použité k výrobě těchto žvýkacích pamlsků jsou netoxické a odolné, takže je můžete svému psovi dávat bez obav. Žvýkačky pro psy mohou mít také osvěžující účinky - mátová vůně je ideální.