Expresné doručenie
Odborné rady
Vrácení zdarma do 40 dnů
Doprava zdarma od 799 Kč

Zdraví psů

Zdraví psů

Podle Maxova i našeho názoru je to jedna z nejdůležitějších kategorií, pokud jde o domácí zvířata. Díky četným testům náš odborník pečlivě vybral špičkové výrobky, které jsou prospěšné pro zdraví vašeho psa, které jsme rozdělili do podkategorií a s klidným svědomím umístili do našeho obchodu. Najdete zde vše, co potřebujete k péči o zuby svého psa, odbornou výživu, péči o srst a ochranu před nebezpečnými parazity - zkrátka všechny produkty, které jsou dobré pro zdraví vašeho psa.

Jak se mám starat o zuby svého psa?

Max nikdy neskrýval své city k... plné míse. Je to prostě jeho povaha, charakteristická pro většinu psů. Kvůli jejich velkému apetitu je nutné věnovat zvláštní péči zubům psa. V této podkategorii proto najdete všechny produkty, které jsou vhodné pro zdraví zubů vašeho psa. Žvýkačky, také ve formě chutných pamlsků, pohlcují pozornost našich psů a zároveň odstraňují zbytky potravy z jejich zubů a tlamy. Je také vhodné chránit zuby psa vhodnou ústní vodou. Psí zubní kartáček se dnes již také stal standardem. Max naštěstí nemá nic proti jeho používání, samozřejmě s naší aktivní pomocí.

Produkty vhodné pro zdraví vašeho psa v souvislosti se stravou

Výrobky, které jsou vhodné pro zdraví vašeho psa, souvisejí také s jeho výživou. V našem obchodě najdete mimo jiné specializované krmivo pro zvířata trpící žaludečními a ledvinovými potížemi, které jsou u domácích mazlíčků velmi časté. Důležitým doplňkem stravy psa jsou vitaminy, které odpovídají potřebám organismu. Výrobky, které jsou dobré pro zdraví vašeho psa a mimochodem i pro lidi žijící pod jednou střechou, jsou také vitamínové přípravky, které zabraňují nadměrnému línání.

Péče o oči a uši, produkty prospěšné pro zdraví vašeho psa

Mnoho domácích mazlíčků, stejně jako náš Max, má citlivé oči a uši. Naštěstí existují řešení tohoto problému. Mezi produkty, které jsou vhodné pro zdraví vašeho psa, patří péče o oči a uši. Oči vašeho psa by se měly čas od času čistit pomocí vhodných přípravků nebo kapek. O zdraví uší vašeho psa se postarají také speciální kapky nebo vatové polštářky. Po mnoha testech Max zaručuje, že všechny přípravky, které jsou zde k dispozici, jsou jím doporučené a vhodné pro psy.

Ochrana psa před parazity

Zdraví vašeho psa rozhodně prospějí i přípravky, které ho chrání před parazity. Který hmyz je pro naše domácí mazlíčky obzvláště obtížný? Nejčastěji se vyskytují klíšťata a blechy. Do této skupiny je třeba zařadit i obtížné komáry. V sortimentu připraveném společností Max najdete osvědčené repelenty proti hmyzu v baleních různých objemů.

Sedativní přípravky pro psy

Existuje všeobecně dostupný lék na úzkost psů? Samozřejmě, a Max to může potvrdit. Osobně nás požádal, abychom mu doporučili jím testované relaxační obojky, bylinné balzámové tablety a tekuté přípravky podávané pipetou. Silvestr plný hlasitých výstřelů a Péče o zdraví vašeho psa s těmito produkty:
.