Doprava zdarma od 999,00 Kč
Uložit do nákupního seznamu
Vytvoření nového nákupního seznamu

zdraví psů

Značka
Životní fáze
Velikost psa
Cena
-
Velikost balení
Příchuť

Zdraví psů

Podle Maxova i našeho názoru je to jedna z nejdůležitějších kategorií, pokud jde o domácí zvířata. Díky četným testům náš odborník pečlivě vybral špičkové výrobky, které jsou prospěšné pro zdraví vašeho psa, které jsme rozdělili do podkategorií a s klidným svědomím umístili do našeho obchodu. Najdete zde vše, co potřebujete k péči o zuby svého psa, odbornou výživu, péči o srst a ochranu před nebezpečnými parazity - zkrátka všechny produkty, které jsou dobré pro zdraví vašeho psa.

Jak se mám starat o zuby svého psa?

Max nikdy neskrýval své city k... plné míse. Je to prostě jeho povaha, charakteristická pro většinu psů. Jejich velký apetit vyžaduje zvláštní péči o zuby. V této podkategorii proto najdete všechny výrobky, které jsou vhodné pro zdraví zubů vašeho psa. Žvýkačky, také ve formě chutných pamlsků, pohlcují pozornost vašeho psa a zároveň odstraňují zbytky jídla z jeho zubů a tlamy. Je také vhodné chránit zuby psa vhodnou ústní vodou. Psí zubní kartáček se dnes již také stal standardem. Max naštěstí nemá nic proti jeho používání, samozřejmě s naší aktivní pomocí.

Produkty vhodné pro zdraví vašeho psa v souvislosti se stravou

Výrobky, které jsou vhodné pro zdraví vašeho psa, souvisejí také s jeho výživou. V našem obchodě najdete mimo jiné specializované krmivo pro zvířata trpící žaludečními a ledvinovými potížemi, které jsou u domácích mazlíčků velmi časté. Důležitým doplňkem stravy psa jsou vitaminy, které odpovídají potřebám organismu. Výrobky, které jsou dobré pro zdraví vašeho psa a mimochodem i pro lidi žijící pod jednou střechou, jsou také vitamínové přípravky, které zabraňují nadměrnému línání.

Péče o oči a uši, produkty prospěšné pro zdraví vašeho psa

Mnoho domácích mazlíčků, stejně jako náš Max, má citlivé oči a uši. Naštěstí existují řešení tohoto problému. Mezi produkty, které jsou vhodné pro zdraví vašeho psa, patří péče o oči a uši. Oči vašeho psa by se měly čas od času čistit pomocí vhodných přípravků nebo kapek. O zdraví uší vašeho psa se postarají také speciální kapky nebo vatové polštářky. Po mnoha testech Max zaručuje, že všechny přípravky, které jsou zde k dispozici, jsou jím doporučené a vhodné pro psy.

Ochrana psa před parazity

Zdraví vašeho psa rozhodně prospějí i přípravky, které ho chrání před parazity. Který hmyz je pro naše domácí mazlíčky obzvláště obtížný? Nejčastěji se vyskytují klíšťata a blechy. Do této skupiny je třeba zařadit i obtížné komáry. V sortimentu připraveném společností Max najdete osvědčené repelenty proti hmyzu v baleních různých objemů.

Sedativní přípravky pro psy

Existuje všeobecně dostupný lék na úzkost psů? Samozřejmě, a Max to může potvrdit. Osobně nás požádal, abychom mu doporučili jím testované relaxační obojky, bylinné balzámové tablety a tekuté přípravky podávané pipetou. Silvestr plný hlasitých výstřelů a Péče o zdraví vašeho psa s těmito produkty:
.

Tyto webové stránky používají k poskytování svých služeb soubory Cookies. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů Cookies.

Close
pixel