Doprava zdarma od 999,00 Kč
Uložit do nákupního seznamu
Vytvoření nového nákupního seznamu

příslušenství pro psy

Značka
Životní fáze
Velikost psa
Plemeno psa
Cena
-
Velikost balení
Příslušenství

Příslušenství pro psy

Max se rád obklopuje krásnými předměty, které jsou zároveň zárukou užitečnosti. Díky jeho nadšení se nám podařilo vytvořit tuto kategorii produktů s užitečnými doplňky pro psy. Podle Maxe jsou nejdůležitější součástí misky, ze kterých může každý pes pohodlně jíst. Když přijdou mrazivé dny, náš odborník doporučuje svým přátelům, aby využili psí oblečení včetně obuvi, která jim umožní pohodlně našlapovat na sněhu. Kromě toho se psí doplňky používají také k výuce, ošetřování a odrazování vašeho mazlíčka od míst, kde by neměl být.

Příslušenství pro krmení psa

Při výběru doplňků pro psa, které budou k dispozici v našem obchodě, strávil Max většinu času testováním misek, které pokaždé vyžadovaly naplnění nádoby a její vyprázdnění naším odborníkem. Po těchto pokusech můžeme s klidným svědomím doporučit osvědčené a elegantní keramické mísy, vyrobené z nerezového kovu nebo plastu. Tyto užitečné doplňky pro psy jsou v našem obchodě k dispozici v mnoha velikostech v závislosti na velikosti vašeho domácího mazlíčka. Pro psí cestovatele doporučujeme skládací cestovní misky. Příslušenství pro psy ke krmení zahrnuje také stříkačky a krmítka, které pomáhají aplikovat léky a doplňky nemocným domácím zvířatům nebo štěňatům.

Oblečení a doplňky pro psy

Některé psí doplňky jsou skutečnými módními hity, ve kterých by každý čtyřnohý miláček rád vyrazil na milovanou procházku v chladných dnech. Z pohledu psa je v této kategorii výrobků nejdůležitější obuv. Díky nim se pes vyhne uklouznutí, které by mu ztížilo další krok. Psí tlapky, které jsou často velmi citlivé, nebudou vystaveny nepříjemnému chladu a vlhku.

Příslušenství pro psy k učení

Život psa se však neskládá jen z jídla a procházek. Čtyřnohý pes žijící s lidmi pod jednou střechou musí být dobře vychovaný. Max má bezvadné způsoby, pokud na ně ovšem nezapomíná. Pomůcky pro učení psů v kombinaci s dávkou trpělivosti pomohou zkrotit ty prvky psí povahy, které by mohly být z pohledu opatrovníků problematické. Štěňatům, která se teprve učí čistotě, mohou pomoci rohože a vhodné spreje. Mezi další užitečné doplňky pro psy patří obojky, které stimulují smysly pomocí zvuku a vibrací. Při výcviku psa jsou užitečné také speciální klikery.

Odstrašující prostředky

Bohužel do této kategorie patří i psí doplňky, které Max rozhodně nemá rád. Jedná se o repelenty ve spreji - přípravky zcela bezpečné pro domácí zvířata, které při lokálním použití zabrání psům vyhledávat určité místo. Složitá povaha psa vyžaduje, aby určité psí doplňky sloužily k jeho zkrocení.

Další příslušenství pro psy

Další užitečné doplňky pro psy, které nespadají do žádné z výše uvedených kategorií, jsou vysoce kvalitní výrobky pro různé účely. Patří mezi ně ultrazvukové píšťalky pro výcvik, příslušenství pro odstraňování klíšťat a pro úklid po fyziologických potřebách vašeho psa během procházky.

Tyto webové stránky používají k poskytování svých služeb soubory Cookies. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů Cookies.

Close
pixel