Expresné doručenie
Odborné rady
Vrácení zdarma do 40 dnů
Doprava zdarma od 799 Kč

Zpřesnit vyhledávání

Psí známky

Doplňky pro psy lze rozdělit na ty, bez kterých se váš mazlíček neobejde, a na ty, které si pořídíte jako volitelnou výbavu. Psí značky rozhodně patří do první skupiny. Max ví, že ačkoli ho jeho majitel velmi miluje a stará se o něj, mohou nastat situace, kdy se Max ztratí a bude hledat cestu domů. Koneckonců si rád hraje a dovádí se svými kamarády. Člověk, který ztracené zvíře najde, mu pomůže najít jeho majitele mnohem rychleji, pokud je vybaven psí známkou.

Co jsou psí známky?

Tyto doplňky jsou především základním vybavením každého domácího mazlíčka. Adresy pro psy nejsou nic jiného než předmět, který se připevní na obojek nebo postroj psa a díky umístění určitých informací na něm lze snadno identifikovat psa, když se ztratí. Ačkoli se Max rád zdobí a vypadá dobře, uvědomuje si, že z mnoha typů adresářů je nejlepší zvolit ten nejfunkčnější, a že vzhled jde v tomto případě stranou.
Náš odborník se již několikrát zcela náhodně ztratil, takže dobře ví, které přívěsky jsou nejvhodnější. V této kategorii najdete pečlivě vybrané adresní známky pro psy, které byly vyrobeny z různých materiálů, jako je plast, kov nebo kůže. Některé jsou vybaveny svítícími světly nebo diodami. I ti nejnáročnější zákazníci si najdou takový adresní štítek, který plně uspokojí je i jejich čtyřnohé přátele.

Co mám napsat do adresáře svého psa?

Při určování rytiny nebo obsahu listu mějte na paměti hlavní účel tohoto neobvyklého přívěsku. Co se dává na psí známky? Nejdříve nejdůležitější informace o majiteli, tedy kontaktní číslo. Také by nebylo na škodu obohatit ji o formuli, která bude informovat o tom, že se náš mazlíček ztratil a hledá cestu domů. Max si myslí, že jeho jméno na něm vůbec nemusí být. Jeho návrat k milovanému pánovi to rozhodně neurychlí. Adresy by neměly být příliš přesné. Bohužel nemůžeme předpokládat, že každý, kdo najde našeho mazlíčka, bude mít dobré úmysly. Max nechce, aby jeho zmizení bylo spojeno s možnými nepříznivými důsledky pro jeho milovaného majitele.

Jak vybrat adresní známku pro svého psa?

Při výběru adresního štítku pro našeho psa bychom měli zvážit několik jeho vlastností. Především by měl efektivně zobrazovat informace, které jsou na něm umístěny. Ideálně na co nejdelší dobu. Musí být vyroben z kvalitního a pevného materiálu. Max a jeho kamarádi si rádi hrají, zejména v blátě nebo ve vodě, takže adresní štítek nesmí být náchylný k oděru nebo povětrnostním vlivům.

Adresáře pro psy - cena

Ceny za adresy pro psy jsou velmi rozdílné. Hlavním faktorem, který je ovlivňuje, je materiál, z něhož jsou vyrobeny. Ty nejlevnější se dají pořídit za pár zlotých, zatímco ty sofistikovanější mohou stát i 100 zlotých. Max říká, že byste neměli šetřit na jeho bezpečnosti, ale rozhodně stojí za to věnovat pozornost tomu, zda adresní štítek stojí za cenu.