Doprava zdarma od 999,00 Kč
Uložit do nákupního seznamu
Vytvoření nového nákupního seznamu

ptačí klece

Další výrobky
 Potraviny

Ptačí klece

Chovní ptáci jsou zvířata, kterým by se měla věnovat velká pozornost. Max věří, že nic neudělá domácímu mazlíčkovi větší radost než nové hračky, zatímco Mrau věří, že je důležité neustále pečovat o své zásoby chutného jídla, bez ohledu na mazlíčka. Stejně důležité je úkryt, aby se náš opeřený přítel cítil v bezpečí. Ptačí klec a vybavení je další kategorií, která vám umožní vybrat výbavičku pro vašeho mazlíčka. Max a Mrau se postarali o kvalitu předmětů, jako jsou hračky, žebříky, písek, zem a samozřejmě slušné ptačí klece.

Ptačí klece

Max a Mrau po celodenním hraní a jídle se rádi schovávají do svých teplých koutů. Max má pohodlné doupě, které vypadá spíše jako ponton, a Mrau jako kočka zabírá ta nejlepší místa v domě, vždy v teple a pohodlí. Oba věří, že každé zvíře bez ohledu na druh a velikost musí mít místo, kam se vrátit a kde si odpočinout. Vzhledem k rozměrům nemohl Ptačí klece a veškeré jeho vybavení otestovat Max. Mrau na druhé straně zjistil, že ležet na kleci je přinejmenším nepříjemné. Tvrdý a studený povrch kovu ptákům nevadí, mohou si na něj snadno sednout a schovat se dovnitř, aby si odpočinuli. Ptačí klece doporučené našimi čtyřnohými odborníky jsou vyrobeny z nejkvalitnějších materiálů, odolných proti deformaci.

Hračky, které jsou skvělou zábavou pro ptáky

Ptačí klece jsou nejen základním vybavením domácnosti, když žijete s opeřeným mazlíčkem. Hračky, které jsou nejen uvnitř klece, ale i v celém domě, jsou pro našeho okřídleného přítele nesmírně důležité. Houpačky nebo míče doporučované Maxem a Mrauem umožňují zvířeti dobře využívat energii a správně se rozvíjet. Naši odborníci na všechny druhy her testovali nejen ptačí klece, ale také hračky dostupné v nabídce.

Písky a substráty

Písek a další substráty, které obvykle umisťujeme do ptačí klece, jsou kategorií, kterou společně připravují Mrau a jeho okřídlení přátelé. Náš odborník strávil hodiny leháním na písku a substrátech, aby vybral ty nejlepší. Plážový písek s příměsí mušlí? Co takhle nádech anýzu? Na výběr jich je spousta.

Co dát do klece pro ptáky? Broušení drápů

Mrau si musí brousit drápky a používá speciální škrabadlo, aby netrpěl jeho nábytek. Ptáci mají podobné potřeby, takže Mrau dobře věděl, jak splnit jejich očekávání. Do klece pro ptáky je vhodné umístit minerální tyčinky, které jsou k dispozici v našem obchodě. Je to dokonalý nástroj k broušení a úpravě ptačích drápů, zejména proto, že život mimo přirozené prostředí tuto potřebu vyvolává.

Tyto webové stránky používají k poskytování svých služeb soubory Cookies. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů Cookies.

Nesouhlasím
Souhlasím a chci přejít na stránku
pixel