Doprava zdarma od 999,00 Kč
Uložit do nákupního seznamu
Vytvoření nového nákupního seznamu

pamlsky pro kočky

Značka
Životní fáze
Plemeno
Velikost balení
Příchuť
Speciální krmiva
Cena
-

Pamlsky pro kočky

Kočky milují snacky. To potvrzuje i Mrau, podle něhož je den bez malé svačiny ztraceným dnem. S kachním, kuřecím nebo hovězím masem? Výběr je obrovský a každý si jistě najde něco pro sebe. Mnoho kočičích pamlsků navíc obsahuje vitamíny a minerály, které udržují zdraví vašeho mazlíčka. Mrau vždy uvítá nový balíček pamlsků a nejraději by je snědl všechny najednou.

Výhody pamlsků pro kočky

Ačkoli Mrau jí léčivé pochoutky hlavně kvůli jejich jedinečné chuti, dobře ví, že podporují i jeho zdravotní stav. Možností je mnoho, od pamlsků s taurinem a biotinem až po pamlsky pro kočky, které zlepšují vzhled srsti. Mnohé z produktů podporují trávení a pomáhají udržovat dobrou kondici, takže je lze podávat i starším kočkám a zvířatům s různými zdravotními potížemi. Mrau by nejraději snědl celý balíček hned!

Pamlsky - tráva pro kočky

Pamlsky pro kočky nejsou jen lahodné krokety. Tráva pro kočky je také skvělou pochoutkou, zejména pro zvířata, která nechodí ven. Mrau miluje vůni čerstvé trávy a s chutí ji chroupá. Nabádá k tomu i ostatní kočičí kamarády, protože díky trávě se snáze zbavuje chlupových kuliček v žaludku. Kromě toho se tráva krásně vyjímá v bytě nebo domě a dodává interiéru nádech zeleně.

Pamlsky pro kočky, když se s nimi bavíte

Mrau je známá svou slabostí pro sladkosti a s chutí po nich kdykoli sáhne. Ráda je také loví při hře a mezi výběhy. Všechny pamlsky jsou navrženy tak, aby se díky svému tvaru snadno žvýkaly, takže se dá říci, že je kočka prostě veme do tlamy. Malé krokety a křupky v mnoha příchutích jsou ideálním začátkem dne pro každého kočičího dobrodruha.

Pochoutky pro koťata

Společnost Max&Mrau dobře ví, že i malí mazlíčci milují pamlsky, a proto na stránce nabízíme také kočičí pamlsky. Každý malý gurmán takové poklady rád přivítá doma, protože není nad dobrou svačinku po dni plném her. Kvůli malým bříškům nabízíme výrobky bez konzervačních látek a umělých barviv, které malým objevitelům rozhodně neublíží.

Kočičí pamlsky

Pamlsky pro kočky s příchutí šalvěje kočičí je pamlsek, který si zamiluje každá kočka. Výrobky jsou bohaté na přírodní složky a vitamíny, takže kočičí labužníci žijí dlouhý a zdravý život a mohou si užívat jedinečnou vůni kočičí máty. Chipsy budou nejvíce chutnat dospělým kočkám.

Vhodný obal pro pamlsky pro kočky

Dobré pamlsky pro kočky jsou ty, které si dlouho uchovávají svou čerstvost a jedinečnou vůni. S ohledem na kočičí labužníky jsou všechny pochoutky baleny do vzduchotěsných sáčků a krabiček, aby jejich krásná vůně neunikla ani po otevření. Mrau si pochutnává pouze na pamlscích nejvyšší kvality, proto oceňuje praktické uzávěry, které udržují pamlsky dlouho čerstvé. Většina kočičích přátel je také velkými jedlíky, takže uzavíratelné krabičky jsou navrženy tak, aby jim zabránily sníst celé balení najednou.

pixel