Expresné doručenie
Odborné rady
Vrácení zdarma do 40 dnů
Doprava zdarma od 799 Kč

Faunárium

Max a Mrau jsou velmi starostliví ke všem svým přátelům, plazům i obojživelníkům. Ze zkušenosti vědí, jak obtížná a stresující může být pro zvířata změna prostředí. Proto věnovali zvláštní pozornost pečlivému výběru a volbě přepravních zařízení a přenosných terárií, aby zaručily zvířeti co největší pohodlí. Kromě toho dbali na vysokou kvalitu výrobků tím, že vybírali nabídky pouze renomovaných a doporučených výrobců produktů pro domácí zvířata. Navrhované výrobky představují způsob, jak snadno a bez problémů přepravovat domácího mazlíčka. Přenosná terária lze také použít pro karanténu zvířat nebo jako dočasný domov pro malé a středně velké plazy. Faunária jsou praktickým a funkčním řešením, které uspokojí každého obyvatele terária.

Faunárium - velikost pro každého!

Max a Mrau rádi zůstávají v přepravce, která je pro ně při cestování vhodně velká. Správná velikost přepravky ovlivňuje kvalitu cesty zvířat a míru stresu s ní spojenou. S ohledem na tuto preferenci nabízejí širokou škálu různých velikostí fónií. V závislosti na velikosti vašeho zvířete nabízejí takovou přepravku, aby se v ní zvíře cítilo pohodlně a mělo osobní prostor. Malá ještěrka? Nebo snad želva s velkým hrdým krunýřem? S našimi návrhy se nemusíte ničeho obávat. Díky možnosti výběru velikosti mini, S, M nebo L můžete výrobek dokonale přizpůsobit svému malému nebo trochu většímu kamarádovi. Faunárium mu poskytne maximální pohodlí a zvířecí trauma ze změny prostředí se stane minulostí.

Zaručená bezpečnost s vhodným faunarem

Bezpečnost především! To je zásada, kterou se Max a Mrau řídili při výběru a tvorbě své široké škály faunarem. Výrobky jsou navrženy tak, aby nejen snižovaly stres domácích mazlíčků, ale také aby zajistily, že přežijí cestu v co nejlepší fyzické a psychické kondici. Chovatelé by se měli ujistit, že při umístění zvířete do faunária zvíře neuteče a nebude vystaveno žádným zraněním. Proto jsou v nabídce pouze výrobky nejvyšší kvality, které jsou odolné a vydrží jakýkoli náraz. Mnoho našich faunárií je navíc vybaveno praktickými klapkami na horním víku a menšími otvory na boku terária, které výrazně usnadňují krmení většího počtu zvířat bez nutnosti přemisťovat a měnit polohu nosiče. Existují také modely s malými dvířky umístěnými na boku terária.

Cestování se zvířaty - snadno a rychle!

Pokud je pro vás cestování s domácím mazlíčkem spojeno s problémy a stresem, je pro vás faunárium ideální volbou. Díky pečlivému výběru produktů našimi přáteli Maxem a Mrauem je řada faunařství zárukou nejkvalitnějších materiálů a mnoha praktických řešení. Díky maximálnímu bezpečí, které výrobky poskytují, zmizí všechny obavy z přepravy domácích mazlíčků a majitel i zvíře si mohou užít klidnou cestu.