Expresní doručování
Odborné rady
Vrácení zdarma do 40 dnů
Doprava zdarma od 799 Kč

Zpřesnit vyhledávání

Granule pro kočky

1 2 3 4 5 6 7 8
... 13
1 2 3 4 5 6 7 8
... 13
Krmení psa

Krmivo pro kočky

Díky dlouholetým zkušenostem s testováním potravin má náš specialista komplexní pohled na výživu. Mrau, jak se mu říká, má velmi vytříbený vkus, takže doporučuje jen ty nejlepší a nejkvalitnější pochoutky. Každý domácí mazlíček má však jiné preference, a proto jsme pro vás připravili celou řadu příchutí pro všechny mazlíčky. Kromě toho vám můžeme doporučit vysoce kvalitní specializované krmivo pro dospělé kočky, koťata a čistokrevná plemena. Naše krmivo pro kočky obsahuje přidané vitamíny, takže vaše kočka bude mít vždy hladkou a hebkou srst a dostatek energie.

Krmivo pro kočky w różnych smakach

Pro vás je důležité zdraví a pohodlí vašeho mazlíčka, zatímco pro něj je to především jídlo a odpočinek. Je to velké zjednodušení, ale která kočka by s tímto tvrzením nesouhlasila? Kromě těchto činností si Mrau také rád hraje. Protože jídlo je vždy na prvním místě, otestoval a vybral ty nejlepší potraviny. Od této chvíle bude každé jídlo vaší kočky skutečnou hostinou. Nejedná se o obyčejné krmivo pro kočky, ale o menu, které obsahuje například dušené ryby, krůtu, králíka, lososa, kuře se sýrem, kachnu a jehněčí v želé a mnoho dalšího. Váš čtyřnohý přítel bude netrpělivě stát u misky a čekat na novou příchuť pokrmu. Nabízíme suché i mokré krmivo v závislosti na aktuální potřebě vašeho zvířete.

Specializované krmivo pro kočky

Oprócz dobrego smaku i zaspokojenia głodu, karma dla kota pełni również funkcję zdrowotną. Może się zdarzyć, że Twój czworonożny pupil będzie potrzebował specjalistycznej karmy po sterylizacji lub chorobie. W naszej ofercie znajdziesz szeroki wybór karmy, która doda energii i zadba o dostarczenie niezbędnych witamin i minerałów Twojemu pupilowi. Specializované krmivo pro kočky to również doskonałe rozwiązanie na zalegający kamień nazębny oraz w profilaktyce chorób dróg moczowych kotów i problemów z żołądkiem.

Něco dobrého pro malé i velké

Małe kocięta mają inne wymagania dotyczące żywienia. Niegdyś Mrau, gdy był jeszcze małą puszystą kulką, spożywał najwyższej jakości karmę ze specjalnie opracowaną recepturą. Krmivo pro kočky już od najmłodszych lat powinna dostarczać niezbędnych witamin i minerałów. W naszej ofercie znajdziesz karmę dedykowaną kociętom, która dba o prawidłowy rozwój kości i stawów. Ponadto karma dla kota w młodym wieku sprzyja równowadze flory bakteryjnej jelit oraz dba o prawidłowy rozwój układu odpornościowego. Jeżeli Twój kot jest już duży i wyróżnia się arystokratycznym pochodzeniem, warto abyś zatroszczył się o jego delikatne podniebienie. Krmivo pro kočky występuje w postaci suchej lub mokrej. Dodatek witamin i zdrowych substancji odżywczych pozwoli utrzymać sierść i skórę Twojego kota w dobrej formie, zapewniając dużą dawkę energii.

Pamlsky ideální pro vaši kočku

Krmivo pro kočky to nie jedyny przysmak. Chyba żaden kot nie oprze się pokusie zjedzenie czegoś ekstra, poza daniami głównymi. Znając upodobania i preferencje smakowe mruczących pupili, przygotowaliśmy szeroki wybór przekąsek. Jednak spełniają jeszcze inną funkcję – dbają o zdrowie Twojego kota. Krmivo pro kočky może nie być wystarczająca dla łasucha, jeżeli dba o sylwetkę i nie jest zbyt „puszysty”, warto dać w nagrodę pupilowi przysmak, który jednocześnie zadba o zęby i lepsze trawienie. Jakie karmy dla kota posiadamy: