Doprava zdarma od 999,00 Kč
Uložit do nákupního seznamu
Vytvoření nového nákupního seznamu

granule pro kočky

Značka
Cena
-
Životní fáze
Plemeno

Poskytovat kočičím přátelům všechny potřebné složky stravy je velmi obtížné, pokud si jídlo připravujete sami. Proto se většina majitelů čtyřnohých přátel rozhoduje pro nákup hotových krmných směsí. Mezi nimi je zdaleka nejoblíbenější suché krmivo pro kočky, které má mnoho výhod. Má dlouhou trvanlivost, poskytuje vyváženou výživu a šetří čas majitelů. U Max & Mrau najde každý majitel kočky krmivo pro svého mazlíčka bez ohledu na jeho věk, plemeno nebo preference.

Výhody suchého krmiva pro kočky

Suché krmivo pro kočky je nejčastěji kupovaným krmivem pro naše čtyřnohé mazlíčky. Především kvůli jeho četným výhodám. Významný vliv na oblibu tohoto typu potravin má snadné skladování. Stačí, když majitel několikrát denně přidá odměřené množství do misky, aby si kočka mohla vychutnat kvalitní a plnohodnotné jídlo. Nemusíte se také obávat, že by se zkazil nebo rychle propadl. Suché krmivo je kondenzované, takže kočka sní relativně malé množství. Balení o hmotnosti několika kilogramů často vydrží mnoho dní. Výhodou suchého krmiva pro kočky je také jeho blahodárný vliv na kočičí plak. Jeho přebytek se stírá a výrazně ovlivňuje estetiku a stav dásní. Mrau je ráda, že se o své zuby může starat i tím, že jí dobré jídlo, protože čištění zubů opravdu nemá ráda.

Výživa koček - suché krmivo

Strava vašeho čtyřnohého přítele vyžaduje velkou rozmanitost a neměli byste ho nechat jíst jednotvárné potraviny. Střídavé používání obou typů krmiva - suchého i mokrého - vám umožní získat to nejlepší z obou. Ne každá kočka je však ochotná se tímto způsobem nechat krmit. Nejčastějším důvodem neochoty změnit způsob krmení je stagnace ve výživě, která spočívá v návyku na jeden monotónní druh krmiva. Naštěstí existují způsoby, jak naše hosty snadno přesvědčit, aby se změnili. Krmivo musí kočce přinášet především potěšení. Především by měla být aromatická. Aby potraviny dobře voněly, musí se správně skladovat a nesmí se nechat vyvětrat. Potraviny by se měly ohřát na teplotu mírně vyšší než pokojová. Široký výběr sortimentu v obchodě Max & Mrau zajistí vaší kočce stoprocentní spokojenost a uspokojí její potřeby. V této kategorii najdete produkty od uznávaných a renomovaných výrobců krmiv, které zajistí harmonický vývoj a mimořádně estetický vzhled vašeho domácího mazlíčka. Vysoká kvalita potravin je zaručena řadou certifikátů. Mrau ví, že jeho potraviny jsou produktem, na kterém by se rozhodně nemělo šetřit. Je také důležité si uvědomit, že ne každé dražší krmivo je pro naše čtyřnohé mazlíčky vhodné.

Tyto webové stránky používají k poskytování svých služeb soubory Cookies. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů Cookies.

Close
pixel