Doprava zdarma od 999,00 Kč
Uložit do nákupního seznamu
Vytvoření nového nákupního seznamu

konzervy a kapsičky pro kočky

Značka
Hmotnost balení konzerv pro kočky
Cena
-
Životní fáze
Plemeno

Správná výživa není jen o chuti, ale také o vyvážené stravě, která vaší kočce poskytuje všechny složky nezbytné pro harmonický vývoj. Mrau je malý žrout, a proto pro své přátele a jejich majitele připravil mimořádně obsáhlou kategorii. Kočičí mokré krmivo patří mezi jeho oblíbené pochoutky, které mají i zdravotní účinky.

Výhody mokrého krmiva pro kočky

Abyste mohli svému domácímu mazlíčkovi poskytnout krmivo, které ho stoprocentně uspokojí a splní jeho očekávání, musíte znát jeho skutečné potřeby. Kočky potřebují hodně vody, ale často zanedbávají pitný režim, a proto mají problémy s dehydratací. V přirozeném prostředí získává kočka vodu mimo jiné z čerstvého masa. Mokré krmivo pro kočky obsahuje mnohem více vody než jiné druhy krmiva. Obsah vody má také významný vliv na obsah kalorií v potravinách. To je rozhodně další výhoda mokrého krmiva pro kočky. Doporučuje se pro zvířata, která mají problémy s nadváhou nebo k ní mají sklon. Některá koťata, zejména ta vybíravější, mají potíže s příjmem suchého krmiva, které jim nemusí chutnat. Výhodou mokrého krmiva pro kočky je jeho specifická a poměrně intenzivní vůně. Domácí zvířata s ní obvykle nemají žádné problémy. Při adaptaci zvířete na suché krmivo můžete použít směsi s mokrým krmivem, abyste ho podpořili. Mezi mnohé výhody mokrého krmiva pro kočky patří také jeho přínos při léčbě onemocnění dolních a horních močových cest.

Nejlepší mokré krmivo pro kočky

Koty są zadeklarowanymi mięsożercami. Mrau wie, że choć nie przepada za warzywami, to w jego diecie powinno się ich znaleźć około 5%. Dieta naszego pupila powinna składać się głównie z białka zwierzęcego. Nejlepší mokré krmivo pro kočky to ta, która zawiera w sobie jak największy procent mięsa. W dalszej kolejności należy zwrócić uwagę na obecność składników, które występują w naturalnej diecie tego gatunku.

Jak vybrat vhodné mokré krmivo pro kočku?

Všichni majitelé koček, kterým není lhostejné, co jejich mazlíčci jedí, by se měli při každé koupi nového výrobku dvakrát zamyslet. Jak vybrat dobré mokré krmivo pro kočky? V první řadě byste si měli pečlivě přečíst etikety a získat základní znalosti o výživě koček. Je třeba upozornit na nedostatečný popis masa, které výrobek obsahuje, nebo na jeho nízký podíl. Záhadná je také přítomnost velkého množství obilovin ve složení. V jídelníčku našich čtyřnohých přátel se samozřejmě nevyskytují, takže jsou pravděpodobně zbytečným doplňkem tohoto krmiva. Kvalitní mokré krmivo pro kočky by také nemělo obsahovat velké množství zeleniny nebo ovoce, natož aby v něm převažovala masová část. Je důležité si uvědomit, že kočky jsou masožravci a zavedení vegetariánské stravy pro ně může mít nežádoucí důsledky.

pixel