Doprava zdarma od 999,00 Kč
Uložit do nákupního seznamu
Vytvoření nového nákupního seznamu

péče o psy

Značka
Péče o drápky/srst
Cena
-

Max patří do skupiny psů, kteří rádi ohromují všechny kolem svým upraveným vzhledem. Proto je příznivcem všech ošetřovacích procedur, včetně clippingu. Zatímco mnoho jeho přátel využívá služeb psího kadeřníka, Max věří, že se správnými pomůckami je možné dosáhnout požadovaného vzhledu i doma. Péče o srst vašeho psa je nejen klíčem ke krásnému a upravenému vzhledu, ale také snižuje problém padání chlupů na koberec ve vaší domácnosti v období línání. Proto se Max rozhodl doporučit kromě klasických produktů na trimování také produkty na odstranění odumřelé podsady. S Maxovými nákupními tipy můžete svůj domov během okamžiku proměnit v kadeřnický salon a váš mazlíček se bude těšit ze zdravě vypadající srsti.

Příslušenství pro péči o psy

Některá plemena psů vyžadují pravidelné stříhání, proto se jejich majitelům vyplatí vybavit se správnými příslušenstvími. Jedním ze základních nástrojů, které se používají ke zkrácení psí srsti, jsou samozřejmě nůžky. Max provedl pečlivý výběr a vybral ty nejlepší modely, různé pro krátkosrsté a dlouhosrsté psy. Ví také, jak důležitá je bezpečnost při stříhání, a proto doporučuje nůžky se zaoblenými konci, aby nedošlo ke zranění vašeho čtyřnohého přítele. Max si uvědomuje, že by měly být pohodlné i pro kadeřníka, a proto přišel s modely s protiskluzovou rukojetí pro stabilní držení. Krátký nebo dlouhý sestřih? Díky střihu bude každý domácí mazlíček vypadat skvěle na procházce i na výstavě. Nedostatek pravidelné péče ze strany majitele může bohužel vést k tvorbě plsti, kterou často nelze vyčesat ani zastřihnout. V takovém případě je nutné použít plstěnku, která účinně a bezbolestně odstraní zamotané vlasy, aniž by poškodila jejich strukturu.

Účinné odstranění chloupků

Majitelé psů plemen, která nepotřebují stříhat, mají velký problém s nadměrným línáním, které se pravidelně objevuje. Max má samozřejmě řešení i pro tento případ! Odstranění podsady a odumřelé srsti je možné díky speciálním přístrojům, které při pravidelném používání tento problém účinně řeší. Samozřejmě, stejně jako u všech ostatních příslušenství pro péči o psy, Max rozlišuje mezi výrobky pro krátkosrsté a dlouhosrsté psy. Díky tvrdé čepeli z nerezové oceli se tyto nástroje dostanou hluboko do odumřelých chloupků. Proto se každý domácí mazlíček může těšit z krásného a zdravého vzhledu, zatímco doma nebude po vypadávání srsti ani stopy. Kromě toho společnost Max vybírá výrobky pouze od renomovaných výrobců, takže se vyznačují vysokou precizností zpracování a mohou tak majiteli sloužit po mnoho let.

Tyto webové stránky používají k poskytování svých služeb soubory Cookies. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů Cookies.

Close
pixel