Doprava zdarma od 999,00 Kč
Uložit do nákupního seznamu
Vytvoření nového nákupního seznamu

misky pro kočky

Značka
Velikost balení
Cena
-

Mrau, jako každá temperamentní kočka, miluje chutné jídlo. Ví však, že způsob servírování je stejně důležitý jako jeho vznešená chuť. Tento rošťácký kocour už má své oblíbené misky: jednu na chutné jídlo a druhou na čerstvou vodu, kterou často potřebuje mezi skoky do regálů supermarketu. Mrau si je vědom, že misky jsou základním vybavením každé kočky, a proto se rozhodl podělit se o své zkušenosti a shromáždit na jednom místě různé typy krmítek na jídlo a vodu, aby vyhovovaly chutím a potřebám každého z jeho čtyřnohých přátel.

Misky pro kočky a typ materiálu

V současné době je na trhu mnoho misek pro kočky, které jsou k dispozici v široké škále barev, různých tvarů a výšek stěn. Nejčastějším kritériem pro nákup správného výrobku je samozřejmě materiál, ze kterého byl vyroben. Společnost Mrau testovala keramické, plastové i kovové misky. Keramické misky se sice snadno rozbijí, což může být u energických koček velkou nevýhodou, ale jsou poměrně těžké, takže se při jídle nepotulují po podlaze. Velkou výhodou je, že keramické misky nejsou prokočky alergenní a nemění chuť vody ani krmiva. Výrobky z plastu se naopak netříští ani neštípou, jako je tomu v případě výše uvedeného typu. Bohužel jsou kluzké, takže se mohou s kočkou pohybovat po místnosti, proto Mrau doporučuje pořídit si v tomto případě misku s protiskluzovou podložkou. Výhodou plastových misek pro kočky je, že jsou lehké a snadno se čistí. Mrau však upozorňuje, že každý majitel by měl zkontrolovat, zda plast, ze kterého je miska vyrobena, není pro zvíře toxický. Kovové misky pro kočky jsou velmi odolné a snadno se čistí. Výrobky tohoto typu mají obvykle stěny optimální výšky, takže nedráždí inervované kočičí vousy. Mrau také doporučuje kupovat výrobky s protiskluzovou podložkou, aby vaše kočka mohla v klidu jíst a pít čerstvou vodu.

Funkční misky pro kočky

Kromě klasických modelů misek jsou v regálech k dispozici i funkčnější řešení. Vynikajícím příkladem jsou dávkovací misky pro kočky, které jsou často zcela automatické. Přestože je jejich cena mnohem vyšší, nákup tohoto typu výrobku umožňuje krmit vašeho domácího mazlíčka, aniž byste museli odejít z práce. Další výhodou automatických misek s dávkovači je, že kočka má neustálý přístup k čerstvé a čisté vodě. Společnost Mrau pamatuje i na své nejmladší kočičí kamarády, a proto se rozhodla nabízet výrobky pro jejich krmení. Majitelé malých koťat, která mají ještě problémy s příjmem potravy, by si měli pořídit speciální aplikátor, který vypadá jako injekční stříkačka. Díky vyměnitelným koncovkám nebude krmení kotěte žádný problém.

Tyto webové stránky používají k poskytování svých služeb soubory Cookies. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů Cookies.

Nesouhlasím
Souhlasím a chci přejít na stránku
pixel