Expresné doručenie
Odborné rady
Vrácení zdarma do 40 dnů
Doprava zdarma od 799 Kč

Zpřesnit vyhledávání

Tahací hračky pro psy

Určitě jste už nejednou stáli před výběrem hračky pro svého psa a nevěděli jste, pro co se rozhodnout. Hledali jste něco, co by vašemu mazlíčkovi ukradlo srdce a přimělo ho chodit celé hodiny se vztyčenou hlavou a vrtícím ocasem. Chtěli jste zároveň potěšit svého malého společníka, ale také jste chtěli investovat do něčeho, co dlouho vydrží a bude kvalitní. Pokud jste se někdy potýkali s touto obtížnou volbou, právě jste našli produkt, který splní všechny vaše požadavky a očekávání. Psí taháky jsou hračkou, která krade srdce všem domácím mazlíčkům, včetně Maxe, který si od první chvíle, kdy si hrál se psím tahákem, nedokáže představit jiný způsob trávení volného času a s radostí tráví každou volnou chvíli ve společnosti své nové hračky.

Přetahovadla pro psy, která ukradnou srdce nejednoho domácího mazlíčka

Správný výběr hračky pro vašeho domácího mazlíčka je důležitým rozhodnutím, které ovlivňuje každodenní život každého majitele. Nikomu z nás se přece nechce každý týden opakovat nákup příslušenství pro svého domácího mazlíčka. Zvlášť když se našemu mazlíčkovi zalíbí hračka, kterou jsme mu koupili, a poté, co ji rozbije, se na nás podívá smutnýma očima a neví, co si počít. U vybíravějších chlupatých společníků existuje také možnost, že se jim hračka prostě nelíbí a po prvním kontaktu s ní psa odradí od hry a už se k ní nevrátí. V případě psích blbců takový problém neexistuje. Max se nejednou zadíval na novou hračku, aby si s ní po pěti minutách přestal hrát nebo ji po pěti dnech rozbil. Naštěstí se přetahování změnilo a hned se mu zalíbilo. Jen chvilku poté, co uviděl novou hračku, ji nechtěl pustit z tlapek a tlamy a trhan se stal jeho novým společníkem ve volném čase. A nezlomil ho v rychlém tempu, což je u Maxe vzácné!

Přetahovadlo pro psy z přírodní ovčí kůže

Přetahovadlo pro psy je ideální hračka, která udělá radost každému čtyřnohému miláčkovi a zpříjemní vám společně strávený volný čas. Proč Zayma tuggers? Jsou totiž vyrobeny z přírodní ovčí kožešiny, díky čemuž jsou nejen kvalitní a odolné, ale mají také jedinečný design a strukturu. Ovčí kožešina je také dalším podnětem, který svou vůní a povrchovou úpravou podněcuje zájem psa o hračku. Je také možné zvolit si velikost přetahovadla, takže si ho můžeme vybrat individuálně pro našeho mazlíčka. Můžeme se rozhodnout pro různé velikosti: S - bude ideální pro malé psy, M - univerzální velikost, která bude ideální pro malé, střední a velké psy, L - velikost ideální pro velké psy a ty, kteří mají rádi velké hračky. Kromě toho, že si můžete vybrat velikost přetahovadla, máme také různé barevné varianty kožešiny, takže hračku lze dokonale sladit i po estetické stránce.