Expresní doručování
Odborné rady
Vrácení zdarma do 40 dnů
Doprava zdarma od 799 Kč

Zpřesnit vyhledávání

Další

Další příslušenství pro kočky

Mrau si je dobře vědom toho, že příchod nového člena domácnosti v podobě kočky znamená, že majitel musí být dobře připraven. Každý domácí mazlíček potřebuje určité základní vybavení, zatímco někteří kočičí společníci potřebují speciální řešení. Společnost Mrau se rozhodla podělit se o své zkušenosti a vybrat z široké nabídky produktů dostupných na trhu ty nejlepší. Pořízení některých z nich může kočkám i jejich majitelům výrazně usnadnit život. Mrauovy kočičí doplňky rozdělil do zvláštních kategorií - ty, které bylo obtížné zařadit, se rozhodl shromáždit do jedné skupiny. Co si Mrau pro své kočičí přátele připravil?

Kočičí atraktanty

První dny malého kotěte v novém domově pro něj mohou být velmi stresující. Mrau sám nebyl hned tak energický, rychle se pohybující a nesmírně společenský kocour. Správná aklimatizace v novém prostředí je klíčem ke šťastné budoucnosti všech čtyřnohých koček. Společnost Mrau se proto rozhodla pomoci majitelům jejich kočičích kamarádů a doporučit jim účinné produkty, které jim mají usnadnit zvykání si na nové prostředí a často nelehký úkol naučit se čistotě. Přírodní přitahovací produkty slouží nejen k seznámení s místem, ale také pomáhají naučit koťata usadit se v kotci nebo zabraňují ničení nábytku, protože ukazují koťatům další cíl: škrábadla. Společnost Mrau zvolila ppřípravky pro kočky ve vhodné formě spreje, které jsou zdravotně nezávadné pro domácí zvířata.

Čistý dům - další příslušenství pro majitele koček

Mrau si je vědom toho, že vlastnictví kočky někdy zahrnuje špínu v domě, se kterou se pak majitelé koček musí vypořádat. To platí zejména v případě, že je v bytě malá kočka, která ještě není naučená používat záchůdek. Proto se společnost Mrau rozhodla nabízet čisticí prostředky pro majitele koček, např. odstraňovače skvrn, které účinně odstraňují zvířecí skvrny. Z mnoha dostupných produktů si vybral ty, které rychle a účinně odstraňují nejen nečistoty, ale i nepříjemné pachy.

Ostatní příslušenství pro péči o kočky

S příchodem prvních slunečných dnů se Mrau rád vydává na krátkou eskapádu a věnuje se zahradničení. Ačkoli mu to přináší nepopsatelnou radost, někdy to má nepříjemné následky. Klíšťata rozhodně nejsou přítelem tohoto roztomilého rošťáka, takže ví, jak je důležité se před nimi chránit. V případě, že majitel nezvaného hosta spatří, bylo by dobré, aby měl klíště na odstraňování klíšťat. Jedná se o velmi rychlý, jednoduchý a bezpečný způsob, jak se zbavit nebezpečí u vašeho domácího mazlíčka. Mrau doporučuje zejména kleště se zabudovaným mechanismem ovládání kleští, který vám umožní odstranit škůdce bez námahy.