Doprava zdarma od 999,00 Kč
Uložit do nákupního seznamu
Vytvoření nového nákupního seznamu

obojky proti blechám pro psy

Značka
Cena
-
Velikost balení

Pro všechny čtyřnohé mazlíčky připravil Max mnoho přípravků a produktů, které zajišťují jejich zdraví a chrání je před parazity. Klíšťata a blechy patří k těm, které naše psy obtěžují nejvíce. Mohou přenášet nemoci, způsobovat alergie a zarudnutí kůže a jsou také velkým problémem pro své majitele. Klíšťata a blechy se množí velmi rychle, proto je důležité co nejrychleji reagovat na první příznaky u vašeho domácího mazlíčka. Levným a účinným způsobem, jak jim předcházet a jak se jich zbavit, je samozřejmě obojek proti blechám pro psy.

Princip účinku obojku proti blechám

Principy fungování obojku proti blechám pro psy jsou velmi nekomplikované. Ihned po nasazení obojek pravidelně uvolňuje účinné látky, které jsou smrtící pro blechy a jejich vajíčka a zcela neškodné pro domácí zvířata. Jsou ideální jak z hlediska prevence při procházkách a hrách na dvoře, tak i jako pomoc při odstraňování parazitů, kteří se již na těle psa nacházejí.

Výhody obojku proti blechám pro psy

Na trhu je k dostání mnoho různých přípravků proti parazitům. Výhody obojku proti blechám pro psy je staví na vrchol tohoto seznamu z hlediska účinnosti a všestrannosti použití. Vylučují účinné látky a zabraňují napadení blechami v závislosti na kvalitě přípravku od několika týdnů až po osm měsíců! Účinnost obojku může být mírně snížena nadměrným kontaktem s vodou. Max doporučuje používat voděodolné obojky proti blechám pro psy, kteří si často hrají u jezera nebo v období dešťů. Lze je použít i při jiných protiblechových kúrách, jako je koupel s použitím vhodného šamponu nebo použití éterických olejů, díky čemuž jsou také atraktivní a účinné. Jsou také výrazně lepší než dočasné šampony nebo kapky. Další výhodou obojku pro psy je jeho široká dostupnost a snadné použití. Max nabízí přípravky uznávaných a renomovaných firem, které jsou mimořádně účinné. Na rozdíl od všeobecného přesvědčení lze blechy nalézt i u těchto dobře upravených domácích psů. Rozhodně nejsou doménou pouze dvorkových kříženců. To je důvod, proč by doslova každý majitel domácího mazlíčka měl pamatovat na péči a profylaxi, aby se zabránilo napadení blechami.

Obojek proti blechám pro psy - udržujte svého mazlíčka zdravého!

Je však důležité mít na paměti, že náš pes může být alergický na účinné látky obsažené v obojku, proto je důležité si pečlivě přečíst, jaké účinné látky výrobek obsahuje. Obojky obvykle nejsou vhodné pro štěňata mladší tří měsíců. Max si je vědom důležitosti péče o zdraví své i svých kamarádů. Široká škála dostupných přípravků pomůže zabránit napadení klíšťaty nebo blechami a zajistí estetický vzhled srsti. Výrobci také nabízejí obojky pro psy v různých barevných variantách, aby plně uspokojili majitele psů a jejich čtyřnohé přátele.

Tyto webové stránky používají k poskytování svých služeb soubory Cookies. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů Cookies.

Close
pixel