Expresní doručování
Odborné rady
Vrácení zdarma do 40 dnů
Doprava zdarma od 799 Kč

Zpřesnit vyhledávání

Krmivo pro myši a potkany

Max a Mrau vědí, že výživné jídlo je základem dobrého dne. Proto každý den hledají, testují a kontrolují nové dodavatele a jejich nabídky, aby uspokojili potřeby i těch nejvybíravějších hlodavců. Díky jejich úsilí jsme mohli představit krmivo pro myši a potkany, které se vyznačuje vysokou kvalitou a přítomností všech složek nezbytných pro správný vývoj našich malých přátel. Proč klademe takový důraz na výživu? Dobrou kondici zvířat ovlivňuje především výživa!

Strava je klíčovým faktorem při vývoji myší a potkanů

Pro zajištění vyvážené stravy by krmivo pro myši a potkany mělo obsahovat širokou škálu živin. Obvykle se jedná o zeleninu, obiloviny a různé bylinky. Takové pokrmy malí čtyřnožci s chutí konzumují a doplňují nedostatek základních vitamínů a minerálů. Je třeba dodat, že hodně záleží na správné stravě. Max naznačuje, že nebýt každodenní výživné stravy, neměl by sílu hrát si a být aktivní, a to je přece důležitá součást života! Přestože Mrau dává přednost lenošení na slunci před běháním v parku, nedokáže si představit život bez zábavy. A samozřejmě bez jeho oblíbených jídel, jak masových, tak zeleninových. Na základě těchto zkušeností se snaží vybrat pro každý druh to nejlepší. Jejich vybrané krmivo pro myši a potkany je ideální pro malé hlodavce a má pozitivní vliv na jejich pohodu. Ale co je nejdůležitější, chutná skvěle. To je zvířecí solidarita!

Jaké krmivo pro myši a potkany je nejlepší?

Max & Mrau nabízí velmi široký sortiment kompletních krmiv pro menší hlodavce. V nabídce najdete zeleninové a ovocné směsi, ale také speciálně vybraná obilná zrna a aromatické bylinky. Můžete se rozhodnout pro müsli nebo pro jídlo ve formě baněk, které kromě výživy plní i zábavnou funkci. Mrau miluje škrábání a cvičení drápků, takže ví, jak důležité jsou pro to výrobky. V případě myší a potkanů lze baňku použít také jako žvýkací předmět, aby se zajistila řádná péče o zuby hlodavců. Krmivo pro myši a potkany může mít mnoho podob a uspokojit mnoho potřeb našich mláďat, proto se vyplatí vyzkoušet různé druhy krmiva.

Správná výživa je zásadní

Při výběru produktů z této kategorie si můžete být jisti, že jste se rozhodli správně. Naši houževnatí testeři schválili jen ty nejlepší značky potravin, které se vyznačují mimořádnou kvalitou a obsahem potřebných složek. Díky tomu se budou malí chlupáči správně vyvíjet, a co je důležitější, nemoci je budou obcházet širokým obloukem. Je všeobecně známo, že správná výživa je klíčem ke zdravému a šťastnému životu. Tak proč ji neposkytnout i našim domácím mazlíčkům? Nejlepší krmivo pro myši a potkany nabízené v této sekci je pro tento účel ideální.