Expresné doručenie
Odborné rady
Vrácení zdarma do 40 dnů
Doprava zdarma od 799 Kč

Zpřesnit vyhledávání

Deky pro kočky

Deky a přikrývky pro kočky mohou být pro kočky skvělou postelí. Pomáhají také udržovat byt čistý, pokud jsou umístěny na nábytku. Pro kočky mohou být deky také dobrým lákadlem a pobídkou k zahájení hraní. Podívejte se na nabídku přikrývek, přikrývek pro koťata, ručníků a podložek pro kočky.

Jaké deky pro kočky si vybrat domů, do auta, k návštěvám veterináře?

- Deky pro kočky

měkké, ale tenké přikrývky pro kočky jsou v bytě milovníka koček nutností. Budou fungovat v každé situaci, můžete je vzít všude. Univerzální, mají pěkné a estetické vzory a barvy. Mohou to být výplň do přepravky, potah na nábytek, který si kočky zvolily – ochrání jej před její srstí.

- Vyhřívané podložky

jsou velmi důležité pro příliš brzy odstavená koťata, mladé nebo nemocné kočky. V zimě mohou být použity jako pelech, kočky budou rády odpočívat na vyhřívaní podložce. Jedná se o zcela bezpečné výrobky. Zahřívají se asi na 40 *, což je tělesná teplota koček. Vyhřívané podložky mají protiskluzové dno, takže neklouzají.

- Koberce pro kočky

Koberce jsou vyrobeny ze silných materiálů, takže mohou být skvělou výplní do kukaní, např. proutěných nebo plastových pelíšků. Poskytují dobrou tepelnou izolaci, takže mohou být také sami pelechem. Obvykle mají jednu stranu z rouna a druhou stranu z umělé kožešiny, takové vrstvy se kočkám velmi líbí.

- kočičí podložky

jsou lehké, ale odolné. Nejčastěji mají zvýšené rámy, díky nimž lépe zapadají do polohy kočky. Prošívané nebo pevně lemované rohože jsou vyplněny rounem, takže jsou teplé a měkké. Protiskluzové podrážky zabraňují klouzání. Jedná se o produkty nejvyšší kvality, navržené s ohledem na potřeby koček. Pěkné a zábavné vzory vyzdobí byt a přitahují pozornost nejmladších chovatelů koček.

- cestovní deky

jsou ideální pro přepravu koček, např. při návštěvě veterináře. Plastové nebo kovové transportéry, i když jsou bezpečné, jsou pro kočky tvrdé, a ne příliš pohodlné. Cestu lze kočce zpříjemnit vyložením přepravky speciální cestovní přikrývkou nebo podložkou do přepravky. Lze je prát v pračce.