Doprava zdarma od 999,00 Kč
Uložit do nákupního seznamu
Vytvoření nového nákupního seznamu

kartáče, hřebeny a furminátory pro psy

Značka
Další výrobky
Druh rukojeti
Typ srsti
Cena
-
Druh hřebene
Druh kartáče

Správná péče a hygiena psa patří k základním činnostem, na které by žádný majitel neměl zapomínat. Je také klíčem ke krásnému, zdravému a pěstěnému vzhledu zvířete. Max má lesklou a na dotek příjemnou srst, která při procházkách přitahuje pohledy kolemjdoucích. Sam je velkým milovníkem česání, které považuje za formu hlazení a mazlení.

Náš starý dobrý Max přiznává, že je to nejen zdroj velkého potěšení, ale také způsob, jak dobře vypadat. K tomu jsou však nezbytné správné kartáče a hřebeny. Max mnohé z nich s radostí vyzkoušel, aby se mohl o svá doporučení podělit s majiteli svých psích kamarádů. Vybral pouze ty produkty, které jsou pohodlné pro domácího mazlíčka i majitele.

Hřebeny pro psy

Hřebeny jsou dokonalým řešením při česání pejsků s bohatou dlouhou nebo krátkou srstí. Pomocí nich může majitel snadno zkontrolovat uzly, které je třeba rozplést. Někteří Maxovi psí přátelé, jako jsou maltézští psíci, jorkšíři a francouzští ovčáci, se účastní různých výstav, a proto vyžadují řádnou péči o srst, která se neobejde bez přítomnosti hřebenu.

Max přišel s nejlepšími produkty, které jim pomohou snadno se zbavit přebytečné podsady a dokončit účes. hřebeny pro psy, které vybral, jsou vyrobeny s pečlivou přesností a z těch nejkvalitnějších materiálů, takže budou svým majitelům sloužit mnoho let. Kromě toho absence vyčnívajících částí a dokonale hladké a zaoblené zuby na koncích představují minimální riziko poranění.

Hřebeny pro psy

Max se také rozhodl vyzkoušet různé typy psích hřebenů, protože se dobře hodí k úpravě silné, husté srsti s hustou podsadou. Je to vynikající forma každodenní péče o hygienu a péči o vašeho domácího mazlíčka a je to také velmi snadno použitelný nástroj. Bez problémů rozčeše zamotanou srst, odstraní odumřelé chlupy a zanechá hladkou srst. Hřeben je praktický hřeben s příčně skloněnou rukojetí a poměrně široce rozmístěnými zuby, který je podle našeho Maxe nepostradatelný při vyčesávání podsady a zabraňuje plstnatění srsti.

Kartáče pro psy

Nezbytnou pomůckou pro každodenní péči o psa je správně zvolený kartáč, který umožňuje dokonalou úpravu srsti, odstranění drobných zacuchání a přebytečné podsady. Už jako štěně Max miloval péči s ním, když mu jemně masíroval záda. Proto vybral ty nejlepší výrobky od mezinárodně uznávaných výrobců. Kromě klasických kartáčů na psy patří do této kategorie také pokročilejší modely, jako je oboustranný kartáč, který umožňuje přesné vyčesávání zamotaných vlasů. Všechny produkty navržené společností Max zanechávají čistou a dokonale uhlazenou srst, aniž by narušovaly strukturu srsti.

pixel