Expresní doručování
Odborné rady
Vrácení zdarma do 40 dnů
Doprava zdarma od 799 Kč

Zpřesnit vyhledávání

Kartáče a hřebeny pro psy

1 2
1 2

Správná péče a hygiena psa patří k základním činnostem, na které by žádný majitel neměl zapomínat. Je také klíčem ke krásnému, zdravému a pěstěnému vzhledu zvířete. Max má lesklou a na dotek příjemnou srst, která při procházkách přitahuje pohledy kolemjdoucích. Sam je velkým milovníkem česání, které považuje za formu hlazení a mazlení.

Náš starý dobrý Max přiznává, že je to nejen zdroj velkého potěšení, ale také způsob, jak dobře vypadat. K tomu jsou však nezbytné správné kartáče a hřebeny. Max jich rád vyzkoušel několik, aby se mohl podělit o svá doporučení s majiteli svých psích kamarádů. Vybral pouze ty výrobky, které jsou pohodlné pro domácího mazlíčka i majitele.

Hřebeny pro psy

Hřebeny jsou dokonalým řešením při česání pejsků s bohatou dlouhou nebo krátkou srstí. Pomocí nich může majitel snadno zkontrolovat uzly, které je třeba rozplést. Někteří Maxovi psí přátelé, jako jsou maltézští psíci, jorkšíři a francouzští ovčáci, se účastní různých výstav, a proto vyžadují řádnou péči o srst, která se neobejde bez přítomnosti hřebenu.

Max přišel s nejlepšími produkty, které jim pomohou snadno se zbavit přebytečné podsady a dokončit účes. hřebeny pro psy, které vybral, jsou vyrobeny s pečlivou přesností z těch nejkvalitnějších materiálů, takže budou svým majitelům sloužit mnoho let. Kromě toho absence vyčnívajících částí a dokonale hladké a zaoblené zuby na koncích představují minimální riziko poranění.

Hřebeny pro psy

Max se také rozhodl vyzkoušet různé typy psích hřebenů, protože se skvěle hodí k úpravě silné, husté srsti s hustou podsadou. Je to vynikající forma každodenní péče o hygienu a péči o vašeho domácího mazlíčka a je to také velmi snadno použitelný nástroj. Bez problémů rozčeše zamotanou srst, odstraní odumřelé chlupy a zanechá hladkou srst. Hřeben je praktický hřeben s příčně skloněnou rukojetí a poměrně široce rozmístěnými zuby, který je podle našeho Maxe nepostradatelný při vyčesávání podsady a zabraňuje plstnatění srsti.

Kartáče pro psy

Nezbytnou pomůckou pro každodenní péči o psa je správně zvolený kartáč, který vám umožní dokonale upravit srst, odstranit drobná zacuchání a přebytečnou podsadu. Už jako štěně Max miloval péči s ním, když mu jemně masíroval záda. Proto vybral ty nejlepší výrobky od mezinárodně uznávaných výrobců. Kromě klasických kartáčů na psy patří do této kategorie také pokročilejší modely, jako je oboustranný kartáč, který umožňuje přesné vyčesávání zamotaných vlasů. Všechny produkty navržené společností Max zanechávají čistou a dokonale uhlazenou srst, aniž by narušovaly strukturu srsti.