Doprava zdarma od 999,00 Kč
Uložit do nákupního seznamu
Vytvoření nového nákupního seznamu

misky pro psy

Značka
Objem misky pro psa
Druh psí misky
Barva psí misky
Materiál misky pro psy
Cena
-

Max ví, jak důležitou roli hraje jeho miska v životě každého psa. Je to nejdůležitější zařízení v jeho bezprostřední blízkosti. Správná miska a správné krmivo pro psa jsou velmi důležité a každý majitel by na ně měl pamatovat. Max je skutečný odborník, pokud jde o misky a psí krmivo. Ví, který typ je vhodný pro štěňata, konkrétní plemena a které doplňky jsou vhodné do interiéru a které do exteriéru. Max se rozhodl podělit se o své znalosti, protože ví, co každý pes potřebuje nejvíce.

Misky přizpůsobené plemeni psa

Existuje mnoho plemen psů. Některé jsou podobné, jiné se zásadně liší. To znamená, jak zdůrazňuje Max, že každý pes by měl mít misku přizpůsobenou svým individuálním potřebám, protože to mu usnadní každodenní příjem potravy. Max má mnoho přátel kokršpanělů, takže ví, s jakými problémy se nejčastěji potýkají, když je jejich majitelé krmí. Největší nepříjemností jsou jejich dlouhé uši, které padají do jídla. Takoví psi by měli být krmeni ve vysokých miskách pro psy s podlouhlým uchem, které jsou speciálně tvarované tak, aby se jim neotvíraly uši. Max zná také mnoho psů s plochou tlamou a pro ně doporučuje ploché psí misky. Důležité je také nezapomínat na to, abychom svého mazlíčka hlídali. Jen tak můžeme zjistit, zda jsme pro něj vybrali správnou misku.

Typy misek pro psy

Výběr správné misky pro psa je velmi důležitý úkol, protože ovlivňuje každodenní život vašeho domácího mazlíčka. Špatně zvolená miska může výrazně ztížit konzumaci jídla a odradit psa od jejího používání. Max svou misku miluje a navrhuje, jaký typ misky zvolit, aby splňovala očekávání každého psa. Existuje několik typů misek. Při výběru můžete zohlednit: materiál, ze kterého jsou vyrobeny, velikost, plemeno, pro které jsou určeny, nebo typ podstavce. Pokud jde o materiál, z něhož jsou vyrobeny, rozlišujeme: keramické misky obvykle určené pro malé psy, mísy z nerezové oceli - jsou odolné proti kousání, a také ty z plastu. Max má velmi rád misky, které mají na dně protiskluzové nožičky - aby mu jídlo neutíkalo. Kromě toho doporučuje kolena na stojanech - snižují riziko torze žaludku a jsou nejlepším řešením pro psy s problémy s klouby předních tlapek.

Krmení - jak často?

Správné krmení psa je úkol, na který by se měl zaměřit každý majitel. Závisí na tom zdraví a pohoda našeho domácího mazlíčka. Kromě správně zvolené stravy byste se měli zaměřit také na frekvenci jejího podávání. Max je opravdový žrout a mohl by jíst cokoli a pořád, ale ví, že správné porcování jídla ovlivňuje jeho pohodu. A tak radí, aby malá zvířata, která ještě nedosáhla věku 6 měsíců, dostávala jídlo ráno, odpoledne a večer, vždy na stejném místě a ve stejné misce. Postupem času musíme brát v úvahu zejména: věk, plemenné vlastnosti a životní styl našeho domácího mazlíčka.

pixel