Doprava zdarma od 999,00 Kč
Uložit do nákupního seznamu
Vytvoření nového nákupního seznamu

pelíšky a přepravky pro kočky

Značka
Velikost balení
Cena
-
 Pelíšky a přepravky pro kočky

Pelíšky a přepravky pro kočky

Existuje na světě kotě, které by si neužívalo sladké lenošení, i když vede velmi aktivní životní styl několik hodin denně? Mrau takovou kočkou rozhodně není. Okenní parapet, puf, pohovka, postel, koberec - místa, kde naše kočka ráda odpočívá, bychom mohli jmenovat téměř donekonečna. Pokud jde o odpočinek a pohodlí koček, je Mrau vynikajícím odborníkem, a kdyby takový vědní obor existoval, stal by se profesorem. Pro ostatní mazlíčky Mrau vybral podle něj nejlepší pelíšky a přepravky pro kočky. Můžeme vás ujistit, že všechny jsou pohodlné, bezpečné a vynikající kvality. Mrau tyto výrobky několik dní zkoušel a my jsme důkladně prověřili, zda mohou zdobit i váš domov.

Pelíšky a přepravky pro kočky – wygodny wypoczynek na parapecie

Přestože ošetřovatelé pořizují kočkám pohodlné pelíšky a přepravky, většina koťat má stále své oblíbené místo mimo postel, kde si jistě odpočinou. V případě Mraua, stejně jako u mnoha jiných domácích koček, je takovým místem parapet, ne vždy dobře přizpůsobený potřebám svěřence. Jak tento problém vyřešit? Společnost Mrau našla skvělý způsob a zařadila jej do našeho sortimentu. Jedná se o postel na parapet - odolnou a trvanlivou a zároveň vybavenou plyšovým čalouněním, které je příjemné na dotek. Tyto pelíšky lze trvale připevnit k okennímu parapetu, což si vaše kočka zamiluje. Plyšový potah je pratelný, takže zvyky vaší kočky nebudou mít negativní dopad na čistotu vašeho domova. Je tu ještě jeden důležitý bod. Kočičí pelíšky a přepravky by měly dobře ladit s interiérem. Zvolili jsme neutrální barvy, které by měly dobře ladit s téměř jakýmkoli interiérem.

Kočičí pelíšky a přepravky

Zatímco psi často dávají přednost otevřenému pelíšku, kočičí pelíšky a přepravky jsou často uzavřené. Každá kočka má trochu jinou povahu a záleží na tom, jak se na konkrétním lůžku cítí. Uzavřené pelíšky v podobě domečků poskytnou vaší kočce trochu soukromí. Max a Mrau se o ně dělí jako nejlepší přátelé, protože jsou vhodné i pro psy. Vnitřek vybraného uzavřeného lůžka Mrau je vystlán fleecem a vnější plášť je plyšový. Při výběru pelíšků a přepravek pro kočku je třeba mít na paměti, v jakém materiálu se bude kočka cítit pohodlně. Důležité je také to, že kočičí pelíšky a přepravky lze prát.

Kočičí domeček se mění v postel

Do kategorie "pelíšky a přepravky pro kočky" zařadila společnost Mrau také skutečný hit, který osloví zejména váhavé domácí mazlíčky. Jedná se o postel, kterou lze složit tak, že se z ní stane domeček. Uvnitř je plyšový polštářek z fleecu. Za zmínku stojí také to, že tento typ lůžka lze prát ručně.
pixel