Expresní doručování
Odborné rady
Vrácení zdarma do 40 dnů
Doprava zdarma od 799 Kč

Hračky pro hlodavce

Max dokonale chápe potřebu hry a pohybu, která je vlastní všem zvířatům, včetně hlodavců. Náš odborník na psy nás neustále motivuje k rozšiřování nabídky hraček pro domácí hlodavce. Díky němu jsou všechny výrobky, které nabízíme, té nejvyšší kvality. Z naší strany dbáme především na to, aby byly bezpečné pro malá zvířata a dostupné za nejlepší ceny pro jejich majitele.

Jaké hračky pro hlodavce vybrat?

Výběr hraček určených pro domácí hlodavce je velmi široký. Patří mezi ně kolotoče pro hlodavce, tunely, houpací sítě, závěsné hračky, míče a další. Mezi hračkami pro malé hlodavce je nejoblíbenější naviják, který zaručuje nejen potřebnou zábavu, ale také dávku pohybu pro zvířata, která tráví většinu dne v kleci s malým prostorem. Umožňuje bezpečně vybít nahromaděnou energii a zároveň se postarat o kondici našeho domácího mazlíčka. Kolotoč na hlodavce je pro vytížená zvířata nepostradatelný, ale je třeba mít na paměti, že pro některé druhy hlodavců není vhodný a velikost kolotoče by měla být přizpůsobena velikosti zvířete, jinak může dojít k poranění páteře. Ideální formou hry jsou také tunely pro hlodavce instalované v kleci. Naše nabídka zahrnuje jak klece s vestavěnými tunely, tak samostatně prodávané příslušenství, díky kterému si můžete vytvořit jedinečný tunel sami.
Hammocks pro hlodavce jsou tím nejlepším místem pro každodenní relaxaci vašeho domácího mazlíčka. Taková klecová atrakce je nejen měkkým lůžkem, ale také závěsným odpočívadlem.
Závěsné hračky pro domácí hlodavce nemusí být nutně specializované výrobky, skvěle k tomuto účelu poslouží například hračky pro ptáky. Tyto hračky si můžete vyrobit i sami, provázek je skvělý materiál. Koule jsou také vynikající hračkou pro hlodavce. Mnoho druhů si rádo válí menší a větší kuličky. Jen si dejte pozor na materiál, ze kterého jsou vyrobeny, abyste v případě, že se do nich zakousnou, svému mazlíčkovi neublížili.

Proč jsou hračky důležitou součástí vybavení klece pro hlodavce?

Nezkušenému chovateli se hračky často mohou zdát jako zbytečný výdaj. Jsou však nezbytné pro správný vývoj našeho domácího mazlíčka. Hračky pro hlodavce poskytují zvířatům nejen vhodnou zábavu, když nemáme čas se o ně starat a dělat jim společnost, ale také jim poskytují potřebnou dávku pohybu. Díky hračkám se naše zvířata během mnoha hodin strávených o samotě v kleci nenudí. Hry mají navíc pozitivní vliv na duševní vývoj našich mazlíčků. Nejlepším řešením je pořídit vašemu hlodavci několik různýchhraček, které budete čas od času obměňovat, aby se jimi váš mazlíček příliš rychle nenudil. Mrau také radí, abyste do klece nedávali příliš mnoho hraček najednou, protože je stejně všechny nevyužijete a mohou překážet.