Expresné doručenie
Odborné rady
Vrácení zdarma do 40 dnů
Doprava zdarma od 799 Kč

Blechy, klíšťata a paraziti

Jednou si Max z výletu do lesa přinesl opravdu velký klacek, který je dodnes jeho nejoblíbenějším lesním nálezem. Bohužel si ze stejné procházky přinesl také klíšťata a blechy. Naštěstí díky předchozí aplikaci vhodných přípravků, které jsou v této kategorii nabízeny, byl Max pod neviditelnou a pro parazity neproniknutelnou ochrannou vrstvou. Specializované přípravky, které jsme s Maxem vybrali, jsou osvědčené přípravky, které vašeho mazlíčka ochrání také před nežádoucími a někdy nebezpečnými parazity: klíšťaty, komáry, blechami a dalšími. Tato specifika vytvářejí specifický povlak, který jim brání v pohybu, a vytváří tak pro parazity nepříznivé prostředí.

Ochrana psa proti parazitům - spreje

Aby byly četné procházky s našimi domácími mazlíčky stejně bezpečné jako příjemné, vyplatí se pořídit si přípravky na ochranu proti parazitům. Takovou ochrannou bariéru mohou vytvořit například specializované spreje dostupné v této kategorii výrobků. Jsou účinným pomocníkem při ochraně psa před blechami, klíšťaty nebo komáry. Jednoduše nastříkejte přiměřené množství přípravku na srst svého psa, abyste zajistili, že váš mazlíček bude mít procházku bez nežádoucího kontaktu s parazity.

Kapky proti blechám a klíšťatům pro psy

Max, podobnie zresztą jak wszystkie psy, nie jest fanem pcheł, kleszczy ani żadnych innych pasożytów czy insektów, które podstępnie próbują wedrzeć się w jego sierść. Kapky proti blechám a klíšťatům pro psy po zaaplikowaniu penetrują skórę, rozprzestrzeniając się na jej warstwie lipidowej i szybko uwalniają swoje właściwości na całej powierzchni naskórka. Max zrobił dokładne śledztwo, czy aby na pewno specyfiki te chronią całą powierzchnię jego cennego psiego ciała - wszystkie zdały test, dlatego umieścił je w tej kategorii, żeby inne psiaki mogły już bez obaw testować ich działanie i także cieszyć się komfortowymi leśnymi wyprawami.

Emulze proti blechám a klíšťatům

Přípravky pro psy proti parazitům mohou být také ve formě emulzí. Tyto přípravky aplikujeme v malém množství na kůži psa při mytí. Již po několika minutách začne přípravek působit a náš čtyřnohý přítel bude pokryt. Max říká, že je to dobrá volba pro všechny čističe - při koupání si možná ani nevšimnete, že nějaký specifický přípravek proti blechám začíná působit, ale už při procházkách je rozdíl pro psy (a parazity) rozhodně znatelný.

Obojky proti blechám a klíšťatům pro psy

Obojky proti blechám pro psy poskytují dlouhodobou ochranu. Max vybral několik modelů, aby si jeho menší i větší přátelé mohli snadno vybrat velikost, která jim vyhovuje. Obojky chrání před blechami a klíšťaty až několik měsíců. Pokud je váš domácí mazlíček obzvláště neukázněný a neochotný aplikovat specifika, obojky budou vynikající volbou z této kategorie.