Expresné doručenie
Odborné rady
Vrácení zdarma do 40 dnů
Doprava zdarma od 799 Kč

Adresáře pro kočky

V této sekci není žádné zboží

Mrau si rád hraje s triky a chytře se schovává ve skladišti, kde ho těžko někdo najde. Někdy během svých dlouhých eskapád sám ztratí přehled o tom, jak se dostat domů. Tento roztomilý rošťák tedy ví, jak těžké je najít ztracenou kočku v přírodě, obzvlášť malou. Přestože Mrau umí mručet 12 různými způsoby, podle kterých ho lze snadno poznat, sám se nikdy nerozloučí se svým adresářem, aby mu v případě, že se ztratí, mohl někdo pomoci dostat se domů. Pečlivě navržené adresy a visačky pro kočky jsou nejjednodušším způsobem, jak rychle identifikovat svého domácího mazlíčka.

Záruka bezpečnosti - adresní štítky pro kočky

Adresní štítek je velmi důležitým doplňkem každého domácího mazlíčka, protože údaje na něm uvedené umožňují případnému nálezci kontaktovat majitele zvířete. Mrau proto doporučuje, aby adresní štítek obsahoval kromě adresy také telefonní číslo. Koupě adresného štítku pro kočku není nákladnou investicí a jeho umístění na obojek není složitou operací. Různé typy identifikačních známek se doporučují také pro kočky chované v bytech, protože mohou nepozorovaně vyklouznout pootevřenými dveřmi nebo oknem a nemají šanci se vrátit domů. Co je podle společnosti Mrau důležité při výběru správného produktu? Známky pro kočky mají sloužit jako záchrana pro případ, že se kočky ztratí, ale nesmí je nijak ohrožovat. Proto je vhodné nevybírat těžké modely pro malá koťata. Mrau jako milovník skákání po regálech obchodů a mačkání se mezi kartonovými krabicemi ve skladu ví, že jeho obojek musí být nastaven tak, aby se adresát nezachytával o různé předměty a nehrozilo mu tak, že si způsobí nějakou nehodu.

Typy visaček pro kočky

Na trhu je k dispozici mnoho typů adres pro kočky, z nichž se společnost Mrau rozhodla vybrat ty nejlepší. Jedním z nejoblíbenějších typů jsou kovové adresy pro kočky v podobě přívěsku na klíče. Obvykle se dodávají v široké škále tvarů a barev a s různými světelnými dekoracemi. Společnost Mrau doporučuje zejména chromované výrobky, které nepodléhají různým poškozením, např. korozi. Uprostřed mají prázdný prostor, do kterého může majitel snadno schovat poznámku se svými údaji. Dalším typem, který navrhuje Mrau, jsou kožené adresní štítky pro kočky, které jsou mnohem lehčí, takže se dobře hodí pro menší domácí zvířata. Jsou sice méně odolné než kovové, ale pokud se majitelé rozhodnou pro adresní štítek z pravé kůže, vydrží stejně dlouho. Stejně jako kovové adresáře mají uvnitř prázdný prostor a dodávají se v různých tvarech a barvách. Společnost Mrau se rozhodla do této kategorie zařadit také adresy pro kočky obohacené o další funkce, které mají vaší kočce poskytnout ještě větší bezpečí. Dokonalým příkladem jsou bloky k připevnění na obojek se zabudovanou blikající diodou, díky níž bude každý kočičí společník viditelný až na vzdálenost několika set metrů.