Doprava zdarma od 999,00 Kč
Uložit do nákupního seznamu
Vytvoření nového nákupního seznamu

krmivo pro ryby

Hmotnost balení krmiva pro ryby
Cena
-
 Potraviny

Krmivo pro ryby

Mrau není stereotypní kočka, protože společně s Maxem nepovažuje akvarijní rybičky za zdroj potravy, naopak, jsou to domácí mazlíčci, které je třeba dobře krmit. Max a Mrau se rádi dívají do akvária, takže přesně vědí, které krmivo je u různých druhů ryb obzvláště oblíbené, a také zajišťují zdraví a růst ryb. Díky dlouhým analýzám našich čtyřnohých specialistů jsme do naší nabídky zařadili jak univerzální, granulované, tak i specializované krmivo pro ryby.

Univerzální krmivo pro ryby

Je třeba přiznat, že neexistuje univerzální krmivo pro všechny druhy ryb, a to i vzhledem k jejich rozdílným potřebám a velikosti. V naší nabídce však najdete krmivo pro ryby, které odpovídá potřebám podobných druhů. V praxi to znamená, že pokud v akváriu chováme mnoho obyvatel různých druhů, nemusíme každému z nich poskytovat samostatnou potravu. Univerzální krmivo pro ryby může obsahovat různé složky, které jsou mimo jiné zodpovědné za imunitu, plodnost, růst nebo extra energii. Intenzitu zbarvení tropických ryb ovlivňují mírně odlišné každodenní potraviny. Ostatní univerzální krmiva byla přísně vybrána tak, aby splňovala potřeby malých živorodých ryb, jako jsou gupky a podobné druhy.

Granule pro rybičky

Max a Mrau si zpočátku mysleli, že granulované krmivo pro ryby jsou sladké bonbony, které budou moci ochutnat. Bohužel se mýlili. Toto krmivo může díky svým vlastnostem a struktuře nasytit celé akvárium. Jednotlivé granule pomalu klesají ke dnu, aniž by se rozpadly. Takto z nich mají prospěch jak ryby, které se živí na povrchu a hledají potravu ve střední části akvária, tak ryby, které hledají potravu u dna. Rybí přátelé Max a Mrau potvrzují, že toto krmivo chutná prakticky všem druhům akvarijních ryb. Není třeba dodávat, že pelety jsou v našem obchodě k dispozici jak ve formě malých sáčků, tak ve velkých úsporných baleních, a všechny produkty pocházejí od osvědčených výrobců.

Specializované krmivo pro ryby

Max a Mrau obvykle rychle vycítí, když jim někdo nabízí potravu, která nemusí být optimální pro jejich zdraví, stav srsti nebo drápy. Podobně je tomu u obyvatel akvárií, protože tropické druhy mají často zvláštní požadavky na výživu. Specializované krmivo pro ryby splňuje právě tuto potřebu. Je přísně přizpůsoben požadavkům daného druhu, takže si můžete být jisti, že se vaše rybičky stanou skutečnou ozdobou vašeho akvária. Gupky, neonky nebo závojnatky najdou v této podkategorii přesně to, co jejich malé organismy potřebují. Všechny možnosti krmení důkladně otestovali naši rybí přátelé Max a Mrau. 
pixel