Doprava zdarma od 999,00 Kč
Uložit do nákupního seznamu
Vytvoření nového nákupního seznamu

krmivo pro ptáky

Značka
Hmotnost balení krmiva pro ptáky
Hmotnost balení pamlsků pro ptáky
Ptačí druhy
Varianta pochoutky
Cena
-
 Potraviny

Krmivo pro ptáky

Mezi Maxovy a Mrauovy přátele patří také opeřenci. Proto naši odborníci spolu se skupinou létajících společníků připravili také mnoho produktů v oblasti krmiv pro ptáky. Všichni chovatelé domácích papoušků a dalších druhů okřídlených domácích zvířat zde najdou přesně to, co potřebují. Suché krmivo pro ptáky je k dispozici ve formě základní nebo doplňkové stravy, samozřejmě rozdělené podle druhů. Pro volně žijící ptáky jsme připravili vysokoenergetické krmivo, které nejlépe vyhovuje jejich potřebám. Max a Mrau nemohli vynechat ani pamlsky - vždyť krmivo pro ptáky by jim mělo poskytovat nejen potravu, ale také příjemnou hostinu.

Suché krmivo pro ptáky

Jak vybrat správné krmivo pro ptáky? V tomto ohledu existuje několik důležitých kritérií. Denní krmivo by se mělo skládat z plnohodnotného krmiva, které ptákovi poskytne vše, co potřebuje. Do této podkategorie Max a Mrau zařadili právě takové krmivo pro domácí ptáky. Kanárci a velcí papoušci mají samozřejmě odlišné nutriční potřeby, proto je suché krmivo určeno pro každý druh okřídlených domácích mazlíčků. Další důležitou otázkou je velikost ptáka. Malé a velké druhy papoušků mají také trochu odlišné potřeby. Potraviny pro ptáky se rovněž dělí na ty, které jsou určeny pro exotické a běžné ptáky.

Potraviny pro volně žijící ptáky

Krmení volně žijících ptáků v polských městech a vesnicích je velmi ušlechtilý čin, zejména v zimě, kdy mají největší nedostatek potravy. Max a Mrau rádi pozorují volně žijící ptáky různých druhů. Samozřejmě to dělají z obdivu a zvědavosti, a ne, jak by se mohlo zdát, z loveckých důvodů. Krmivo pro volně žijící ptáky by mělo být vysoce kalorické a mělo by jim dodávat co nejvíce energie, protože žijí ve zcela jiných podmínkách než naši domácí okřídlení mazlíčci. Toto kritérium splňují mimo jiné i tukové koule. Krmivo pro volně žijící ptáky si u nás můžete zakoupit také ve velkých, několikalitrových baleních. Mezi takové potraviny patří mimo jiné slunečnicová a dýňová semínka, ořechy, ale i brusinky a sultánky. Taková strava jistě pomůže původním ptákům přežít i tuhou zimu.

Krmivo pro ptáky - pamlsky

Max a Mrau milují občerstvení, takže ani oni nemohli svým ptačím kamarádům říct ne. Doplňkové krmivo pro ptáky je pro ně zajímavou pochoutkou a zároveň příležitostí, jak jim dodat důležité živiny. Do této kategorie naši čtyřnozí specialisté zařadili mimo jiné limetkové kostky v lahodných ovocných příchutích. Ptačí chutě by měly uspokojit také pamlsky s příchutí ovoce nebo semínek. Každý pták si zde najde něco pro sebe. Přestože Max a Mrau tento typ pamlsků nemají rádi, ujišťujeme vás, že krmivo dostupné v této kategorii bylo testováno a schváleno skutečnými ptačími aristokraty.

Tyto webové stránky používají k poskytování svých služeb soubory Cookies. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů Cookies.

Nesouhlasím
Souhlasím a chci přejít na stránku
pixel