Expresní doručování
Odborné rady
Vrácení zdarma do 40 dnů
Doprava zdarma od 799 Kč

Granule pro psy podle plemen

Každý pes má individuální stravovací preference, které by žádný majitel neměl podceňovat. Proto by měla být strava psa bohatá na různé živiny a zároveň by měla potěšit chuťové buňky našeho mazlíčka. Velmi dobře to ví Max, který je nejen velkým milovníkem jídla, ale také ukázkovým příkladem zdraví, který všechny kolem sebe nakazí pozitivní energií. Protože chce pomoci, rozhodl se pečlivě prostudovat složení krmiva pro psy a podělit se o svá výživová doporučení. Max má mnoho čtyřnohých kamarádů různých ras: malých, středních i velkých. Přestože se od sebe velmi liší, rád si hraje s představitelem každého z nich. Max však věří, že každý potřebuje individuální krmení, a proto vybral krmivo určené pro konkrétní plemena.

Potraviny a plemeno psa

Max si je plně vědom toho, že každé plemeno má individuální výživové potřeby a sklony k určitým chorobám. Proto vytvořil seznam produktů, které tyto požadavky splňují a poskytují preventivní péči o zdraví vašich domácích mazlíčků. Správně vybrané a kvalitní krmivo pro psy plemene má speciálně sestavenou recepturu, která je vytvořena podle specifických vlastností vybraného plemene malých, středních nebo velkých psů. Pocházejí od renomovaných výrobců, kteří mají dlouholeté zkušenosti se sestavováním krmiv pro psí mazlíčky. Díky pečlivému výběru přírodních ingrediencí se každý čtyřnohý přítel vyvíjí správným tempem a dostává odpovídající dávku energie potřebnou pro každodenní hry a procházky. Společnost Max si je dokonale vědoma toho, že krmivo pro čistokrevné psy by se mělo měnit s věkem zvířete, a proto jsou v nabídce výrobky určené pro juniory i starší psy. Pomáhají mimo jiné zajistit harmonický vývoj kostry v prvních měsících života, zdraví ústní dutiny v průběhu let a pomáhají předcházet nadváze u starších psů.

Kompletní složení krmiva pro psy s rodokmenem

Max má mezi psími kamarády knírače, který bohužel patří mezi plemena náchylná k tvorbě kamenů v močových cestách a ledvinách. Náš pes ví, že zdravá strava může mít významný vliv na činnost organismu, a proto mu nabízíme krmivo se složkami, které působí proti tomuto onemocnění. Další Maxův přítel, maltézský psík, je známý svou dlouhou a krásnou srstí. Jeho majitel se o něj musí starat každý den. Náš ochotný Max našel krmivo obohacené mimo jiné o mastné kyseliny, biotin a různé oleje. To jsou jen někteří z Maxových přátel, kteří vyžadují individuální péči o zdraví a vzhled své srsti. Majitelé labradorů, jorkšírů, shitzu, francouzských buldočků, jezevčíků a mnoha dalších Maxových kamarádů mají nyní možnost otestovat účinek krmiva pro psy.