Expresní doručování
Odborné rady
Vrácení zdarma do 40 dnů
Doprava zdarma od 799 Kč

Zpřesnit vyhledávání

Krmivo pro kočky s problémy s ledvinami a játry

Společnost Mrau dobře ví, jak důležité je pečovat o své zdraví. Zvláštní vliv stravy na zdraví kočky je téma, které je mu velmi dobře známé. To, jak je váš domácí mazlíček krmen, se projeví i na stavu jeho srsti a dokonce i na jeho chování při každodenních činnostech. Problémy s játry nebo ledvinami se nejčastěji vyskytují u starších koček. Výběr správného krmiva pro kočičího seniora není snadný úkol. V reakci na otázku jak krmit kočku s onemocněním jater nebo ledvin společnost Mrau pečlivě prozkoumala a připravila řadu krmiv pro kočky s těmito onemocněními.

Mokré nebo suché krmivo pro kočky?

Říká se, že nemocná zvířata musí držet extrémně přísnou a neoblíbenou dietu. Vůbec ne! Široká nabídka krmiv pro kočky vám umožní najít oblíbený druh pro každého domácího mazlíčka a uspokojit jeho chuťové buňky. Od nynějška už nemusíte při péči o nemocné mrouskání omezovat kočku ve výběru jejího oblíbeného krmiva. V naší nabídce určené kočkám s onemocněním ledvin a jater najdete široký výběr mokrých i suchých krmiv, takže můžete snadno uspokojit svého čtyřnohého přítele. Abyste předešli jednotvárné stravě, můžeme vašemu mazlíčkovi podávat krmiva z obou skupin.

Masové doplňky v krmivu pro kočky s problémy s ledvinami a játry

Společnost Mrau dobře ví, že dobré krmivo pro kočky nemůže být kompletní bez dokonale sladěných masných ingrediencí. Proto jsou v nabídce krmiv pro kočky především výrobky s vysokým obsahem masa. Konzerva s kuřecím masem? Nebo porci s hovězím masem? A nezapomeňte na lahodného lososa nebo krůtu. Chutné omáčky a různá složení uspokojí i ty nejnáročnější kočičí chutě a umožní vám komplexní péči o vaše svěřence.

Kočičí strava a nutriční hodnoty

Krmiva pro kočky s onemocněním ledvin nebo jater se vyznačují především vhodným složením a výživovou hodnotou. Měly by plně uspokojovat požadavky zvířat na minerální látky a poskytovat vhodně upravené minimální množství živočišných bílkovin nejvyšší kvality. Pro podporu funkce ledvin podporuje speciální složení potraviny čištění krve. Tím se snižuje obsah škodlivých látek a pomáhá odstraňovat odpadní látky z krevního oběhu. Zvýšené množství vitaminu D3 zlepšuje metabolické procesy. Můžeme si také všimnout, že některá krmiva nemají ve svém složení obiloviny - jedná se o vhodné návrhy krmiv pro kočky s alergií. Nabízíme také semena zdravé trávy pro kočky. Je to oblíbená svačina zvířat. Zlepšuje také trávicí systém a pomáhá zbavit žaludek chomáčů chlupů.

Praktické balení krmiva pro kočky s problémy s ledvinami a játry

Mrau nemá rád chaotické jídlo, a tak kromě výživové hodnoty a chuti potravin věnoval pozornost také praktickému a funkčnímu balení potravin. Mokré krmivo je baleno v pevných konzervách nebo vaničkách, které jsou velmi užitečné při cestování. Suché krmivo pro kočky se dodává v sáčcích různých velikostí od 0,5 kg do 10 kg.