Expresní doručování
Odborné rady
Vrácení zdarma do 40 dnů
Doprava zdarma od 799 Kč

Zpřesnit vyhledávání

Krmivo pro kočky s kožními chorobami

Pohlazení a mazlení koček patří k největším výhodám vlastnictví domácího mazlíčka. Stejnou měrou uspokojí jak domácího mazlíčka, tak jeho hrdého majitele. Všude se najdou milovníci měkké kočičí srsti. Stav kočičí srsti závisí na mnoha faktorech. Mrau prozrazuje, že nejdůležitějšími z nich jsou strava pro kočky bohatá na vitamíny a živiny a produkty péče. Z tohoto důvodu důkladně testoval a vybral ty nejlepší produkty na podporu růstu a regenerace kočičí srsti. Testoval výrobky mnoha renomovaných výrobců, aby vytvořil širokou škálu přípravků a pamlsků určených pro nemocnou kočičí kůži.

Kožní onemocnění koček a doplňky stravy

Je dobře známo, že konzumovaná strava má velký vliv na stav kůže a srsti. Na základě těchto poznatků společnost Mrau vybrala doplňky, které snadno doplňují nedostatek vitamínů a minerálů nezbytných pro udržení kočičí kůže a srsti. Chutné kočičí pochoutky jsou ideální svačinou mezi jídly. Obsahují obiloviny, cukry, kvasnice, živočišné tuky, lněný olej a dostatečné množství zinku. Toto pestré složení zabraňuje mnoha kožním onemocněním koček a zlepšuje vzhled srsti. Doplňky stravy se doporučují zejména v období línání a při problémech se srstí. Kromě toho dodávají srsti před výstavami ušlechtilý lesk.

Výrobky pro péči o kočičí pleť

Mrau je energická kočka, která ráda šplhá po stromech a hravě dovádí v trávě. Protože tráví většinu času venku, je jeho kůže neustále vystavena četným škrábancům, poškozením a bakteriím. Proto v jeho lékárničce nikdy nechybí speciální pečující přípravky, které pomáhají udržovat jeho kůži a srst v dobrém stavu. Pokud vaše kočka tráví hodně času také venku, je dobré jí poskytnout vhodné multivitaminové přípravky, které se o vašeho mazlíčka postarají a ochrání ho před parazity a nemocemi. Tyto přípravky se starají o lesklou srst kočky, zajišťují zdraví zvířete a chrání kůži před bakteriemi. Odstraňují také nadměrné vypadávání vlasů a lupy.

Péče o kůži vaší kočky - není nic jednoduššího!

S řadou produktů, které pomáhají pečovat o kůži a srst koček, nebyla péče o vašeho domácího mazlíčka nikdy jednodušší. Snadno použitelné přípravky umožňují rychlou aplikaci a chrání kůži vaší kočky před infekcemi a nemocemi, čímž snižují množství stresu, kterému je vaše kočka vystavena při návštěvě lékaře. Doplňky stravy s bohatým složením potěší velmi praktickým balením. To vám umožní kdykoli a kdekoli volně podávat pamlsky svému mazlíčkovi a plně si užívat zdravého stavu a vzhledu kůže vaší kočky. Společnost Mrau navíc zajistila, že výrobky svou chutí uspokojí i ty nejnáročnější kočičí chutě a stanou se jednou z nejoblíbenějších pochoutek našich čtyřnohých přátel.