Expresní doručování
Odborné rady
Vrácení zdarma do 40 dnů
Doprava zdarma od 799 Kč

Zpřesnit vyhledávání

Krmivo pro koťata

1 2 3 4
1 2 3 4

Mrau si dobře pamatuje, jaké to je být malým koťátkem. Také ví, že každé kotě musí jíst zdravě, aby z něj vyrostla důstojná kočka, jako je on. Na radu Mraua jsme se postarali o to, aby si zde i koťata našla něco pro sebe. Suchá a mokrá strava, a co mléko? U Maxe & Mraua najdou koťata vše, co potřebují pro svůj rozvoj a hravost.

Suché krmivo pro koťata

Naše plnohodnotné suché krmivo pro koťata je vyráběno s maximální péčí a precizností, aby z malého rošťáka vyrostla velká a krásná kočka. Výrobci dbali na to, aby ve složení nebyly žádné látky, které by mohly způsobit alergii. Krmivo rovněž neobsahuje umělá barviva a konzervační látky. Mrau rozhodně doporučuje suché krmivo svým mladším kamarádům a s láskou vzpomíná na své dětství.

Mokré krmivo pro koťata

Telecí a kuřecí, nebo snad jemné jehněčí ? Společnost Mrau si je jistá, že bez ohledu na to, co si kotě vybere, každé mokré krmivo pro koťata splní jeho očekávání. Přírodní složky vybrané tak, aby potěšily malé chuťové buňky rostoucího kotěte, zároveň podporují jeho vývoj a správný růst. Max & Mrau si zakládá na zdravých produktech bez umělých zvýrazňovačů chuti, takže si vaše kotě může být jisté, že mokré krmivo je čistě zdravé. Díky vzduchotěsným plechovkám a hliníkovému obalu zůstanou potraviny dlouho čerstvé.

Krmivo pro koťata - mléko

Nejlepší krmivo pro koťata je to, které bylo připraveno srdcem a na základě znalostí vývoje těchto malých masožravců. Společnost Mrau doporučuje pro všechna koťata mladší 35 dnů vyvážené náhradní mléko. Na rozdíl od kravského mléka obsahuje všechny základní tuky, vitamíny a minerály potřebné pro správný vývoj.

Krmivo pro koťata v sáčcích

Krmivo pro koťata v sáčcích je ideálním řešením pro malé labužníky, kteří rádi experimentují s novinkami. Praktické balení s optimální dávkou lze snadno skladovat doma i na cestách. Mrau své sáčky miluje, protože nikdy neví, jakou pochoutku dostane k obědu. Rozhodně toto jídlo doporučuje svým mladším přátelům, zejména proto, že je vyrobeno z masa nejvyšší kvality.

Krmivo pro koťata - pamlsky

Krmivo pro koťata ve formě pamlsků je skvělým způsobem, jak zpestřit den mezi jídly. Mrau věří, že na pamlsek není špatný čas, a proto je vždy připraven přijmout dárek v podobě kočičího pamlsku. Koťata si zamilují malé svačinky, které s chutí snědí během přestávky mezi hrou a spaním. Díky dalším vitamínům a minerálům obsaženým ve složení se kočičí srst bude lesknout a kočička bude překypovat energií.

Krmivo pro koťata - balení

Všechny výrobky jsou baleny tak, aby si co nejdéle zachovaly čerstvost. Ve společnosti Max & Mrau víme, že je pro kočky důležité, aby měly k dispozici aromatické a chutné výrobky, které časem nevyblednou. Konzervy a sáčky s jednou porcí krmiva a větší sáčky s praktickým uzávěrem zajišťují čerstvost a vynikající kvalitu všech pamlsků.