Expresní doručování
Odborné rady
Vrácení zdarma do 40 dnů
Doprava zdarma od 799 Kč

Versele-Laga Cavia Kompletní granule 8 kg pro morčata

Značka: VERSELE-LAGA
55630
833 

Odesíláme do 72 hodin

Zákaznické body: 208 bod
Fotografie našich klientů: Přidejte první fotografii

Perfektní krmivo pro morčata

Měli jste někdy problém najít to správné krmivo pro vašeho mazlíčka? Pokaždé, když jste si mysleli, že jste se rozhodli správně, něco v produktu chybělo? Se sadou Laga Cavia Complete od Versele to nebude problém!

Kompletní jídlo nebo kompletní káva Versele-Laga

Každé zvíře může být náročné. Počínaje kočkami, psy, křečky a morčaty. Pamatujte, že každý druh a plemeno potřebuje vhodnou péči, a tedy i vhodně přizpůsobenou stravu, která podpoří správný vývoj a fungování našeho mazlíčka. Můžete si zkusit vybrat složení menu sami, ale může se to ukázat jako riskantní. Na určité aspekty můžeme vždy zapomenout, považovat je za málo hodnotné nebo je prostě ignorovat. V takovém případě je nejlepším řešením investice do krmiva, které zohlední všechny potřeby našeho gurmána a komplexně se postará o všechny oblasti jeho fungování. Díky kombinaci různých vitamínů, prebiotik a vlákniny vám Laga Cavia Complete umožňuje pečovat o vaše morčata a mít jistotu, že jim nebudou chybět žádné živiny.
Perfektní volba pro náročná morčata

Laga Cavia Complete od Versela obsahuje minimálně 10 % čerstvé zeleniny, což zaručuje nadprůměrný chuťový zážitek. Výrobek je uzavřen ve speciálně vytvořené dlouhé vláknině, která díky vysokému obsahu surové vlákniny a nízkému obsahu škrobu přispívá ke správné činnosti střev a zubů. Navíc obsahuje florastimul, prebiotický doplněk, který podporuje trávicí systém. Lutein, B karoten, vitamín D3, vitamín A nebo E a C příznivě působí na vývoj kostí, metabolismus, zrak a imunitu.

Ingredience:

rostlinné produkty (7 % timotejka, trávy a byliny), rostlinné proteinové extrakty, ovoce (4 % bezu), semena (2 % lněné semínko), minerální látky, FOS (0,3 %), měsíček, juka.

Otázky a odpovědi (FAQ)

Parametry

Hmotnost obalu (kg):
8
Produktová řada:
VERSELE-LAGA Cavia Complete
Značka:
VERSELE-LAGA
Jaké jsou zásady recenzí produktů?

Pouze registrovaní zákazníci maxandmrau.cz, kteří si zakoupili tento produkt, mohou zanechat recenzi. Hodnocení udělené hvězdičkami je průměrem všech hodnocení. Po verifikaci recenze zveřejníme pozitivní i negativní hodnocení.

Recenze

Nikdy znaleziono żadnych názoru

Napsat recenzi

Děkujeme, že chcete přidat fotografii výrobku

Koupil/a jste tento výrobek a víte, že se osvědčil? Pomozte při volbě vhodného výrobku také jiným kupujícím a přidejte svou fotografii.