Expresní doručování
Odborné rady
Vrácení zdarma do 40 dnů
Doprava zdarma od 799 Kč

Taste Of The Wild Pacific Stream Puppy 2 kg - granule pro štěňata s mořskými rybami

46018
328 

Odesíláme do 72 hodin

Zákaznické body: 82 bod
Fotografie našich klientů: Přidejte první fotografii

Pacific Stream Puppy, zdraví na talíři

Obsahuje zeleninu, ovoce a uzeného lososa, je zdrojem mnoha vitamínů a chutí, kterou si váš mazlíček zamiluje! Pes potřebuje pečlivou a vhodnou péči v každé fázi svého vývoje. Štěněcí věk je však zvláštním obdobím, během něhož probíhají nejdůležitější procesy v jeho těle. Ovlivní další fungování našeho domácího mazlíčka, proto se vyplatí o něj pečovat komplexně od prvních okamžiků. Krmivo Taste Of The Wild Pacific Stream Puppy bylo vytvořeno pro štěňata, která pro svůj správný vývoj potřebují různé složky a nutriční hodnoty. Přípravek je komplexní směsí přírodních složek, která dodá vašemu mazlíčkovi energii na dlouhé hodiny!

Bohatá směs přírodních složek

Krmivo Pacific Stream Puppy od společnosti Taste Of The Wild je bezpečnou volbou pro štěňata s alergií - neobsahuje obiloviny, sóju ani kukuřici, což vylučuje velkou část alergenů. Zdrojem bílkovin je navíc uzený losos a mořské ryby, které jsou pro malá štěňata snadno stravitelné. Účinné složení přírodních složek na bázi zeleniny a ovoce podporuje trávicí a imunitní systém a má jedinečnou chuť, což potvrzuje i náš malý Max, který se během svých štěněcích let s Pacific Stream Puppy nikdy nerozloučil!

Složení:

losos, moučka z mořských ryb, sladké brambory, brambory, zelený hrášek, hrachová bílkovina, řepkový olej, rajčatový protlak, uzený losos, moučka z lososího masa, přírodní kančí a kuřecí aroma, lososový olej (zdroj dha), sůl, přírodní směs tokoferolů, sušený kořen čekanky, extrakt z juky schidigera, rajčata, borůvky, maliny, suché fermentační produkty enterococcus faecium, lactobacillus acidophilus, lactobacillus casei, lactobacillus plantarum, suchý fermentační extrakt trichoderma longibrachiatum, thiamin, biotin, kyselina listová, všechny minerály a vitamíny doporučené společností aafco pro výživu psů.
Otázky a odpovědi (FAQ)

Parametry

Hmotnost obalu (kg):
2
Produktová řada:
TASTE OF THE WILD Pacific Stream Puppy
Velikost mazlíčka:
Všechna
Značka:
TASTE OF THE WILD

Určení

Životní fáze:
Junior
Speciální požadavky:
Alergie a kožní problémy

Složení

Bílkoviny (%):
27
Tuky (%):
15
Jaké jsou zásady recenzí produktů?

Pouze registrovaní zákazníci maxandmrau.cz, kteří si zakoupili tento produkt, mohou zanechat recenzi. Hodnocení udělené hvězdičkami je průměrem všech hodnocení. Po verifikaci recenze zveřejníme pozitivní i negativní hodnocení.

Recenze

Nikdy znaleziono żadnych názoru

Napsat recenzi

Děkujeme, že chcete přidat fotografii výrobku

Koupil/a jste tento výrobek a víte, že se osvědčil? Pomozte při volbě vhodného výrobku také jiným kupujícím a přidejte svou fotografii.