Expresní doručování
Odborné rady
Vrácení zdarma do 40 dnů
Doprava zdarma od 799 Kč

Beaphar no stress spot on pro psy - 3 pipety x 0,7 ml

Značka: BEAPHAR
50822
Kontaktujte nás pro cenu

Odesíláme do 72 hodin

Fotografie našich klientů: Přidejte první fotografii

Zaručený klid s No Stress Spot On pro psy

Každý rozumný majitel psa si je vědom důležitosti účinného výcviku a výchovy svého mazlíčka. Jedná se o časově velmi náročný a zdlouhavý proces, který vyžaduje plné nasazení obou stran. Pro usnadnění efektivního školení se vyplatí využít určitou podporu. No Stress Spot On pro psy je dodáván ve třech pipetách o objemu 0,7 ml a je to bylinný uklidňující přípravek, který pomůže odstranit nežádoucí chování během výcviku, jako je extrémně vytrvalé štěkání, destruktivní chování nebo extrémně nepříjemné značkování teritoria.

Nejjednodušší způsob aplikace

Na rozdíl od přípravků proti škůdcům, jako jsou klíšťata a blechy, se No Stress Spot On For Dogs aplikuje na srst přesně mezi ušima, nikoli na hřbet. Jedna pipeta působí na zvíře po dobu sedmi dnů, poté je třeba tento postup opakovat. Pokud je váš mazlíček silně zmáčený deštěm, je třeba aplikaci zopakovat, aby se zachovala účinnost přípravku.

Otázky a odpovědi (FAQ)

Parametry

Značka:
BEAPHAR
Jaké jsou zásady recenzí produktů?

Pouze registrovaní zákazníci maxandmrau.cz, kteří si zakoupili tento produkt, mohou zanechat recenzi. Hodnocení udělené hvězdičkami je průměrem všech hodnocení. Po verifikaci recenze zveřejníme pozitivní i negativní hodnocení.

Recenze

Nikdy znaleziono żadnych názoru

Napsat recenzi

Děkujeme, že chcete přidat fotografii výrobku

Koupil/a jste tento výrobek a víte, že se osvědčil? Pomozte při volbě vhodného výrobku také jiným kupujícím a přidejte svou fotografii.