Expresní doručování
Odborné rady
Vrácení zdarma do 40 dnů
Doprava zdarma od 799 Kč

Strategická hra Trixie Activity Slide & Feed 30 × 27 cm

Značka: TRIXIE
44314
290 

Odesíláme do 72 hodin

Zákaznické body: 73 bod
Fotografie našich klientů: Přidejte první fotografii

Hra kombinuje misku ve tvaru bludiště uprostřed hračky a nádoby na pamlsky nebo suché krmivo ukryté pod speciálně navrženými posuvnými víčky. Díky pamlskům je zvíře povzbuzováno a motivováno ke hře tím, že je přesouvá tlamou nebo tlapou mezi drážkami na hrací desce a posouvá víčka, aby se dostalo k odměně. Trixie Activity Slide & amp; Feed je velmi vhodný pro trénink intelektu a čichu koček a psů.

Výrobek lze navíc používat ke každodennímu krmení - slouží jako miska, která zpomaluje jídlo a zabraňuje hrabání v jídle. Mísa je vyrobena z nerozbitného plastu. Pod ním jsou gumové stojany, které zabraňují jeho klouzání po podlaze. Výrobek lze mýt v myčce nádobí. Součástí sady je návod k použití v angličtině a němčině a brožura s cennými radami pro správný výcvik.

Úroveň obtížnosti hry: 1 (velmi snadné) - vynikající volba pro domácí mazlíčky, kteří se dosud nesetkali s logickými hrami.

Rozměry: 30 x 27 cm.

Hmotnost: 580 g.

Různé barvy

Otázky a odpovědi (FAQ)

Parametry

Velikost mazlíčka:
Všechna
Značka:
TRIXIE
Jaké jsou zásady recenzí produktů?

Pouze registrovaní zákazníci maxandmrau.cz, kteří si zakoupili tento produkt, mohou zanechat recenzi. Hodnocení udělené hvězdičkami je průměrem všech hodnocení. Po verifikaci recenze zveřejníme pozitivní i negativní hodnocení.

Recenze

Nikdy znaleziono żadnych názoru

Napsat recenzi

Děkujeme, že chcete přidat fotografii výrobku

Koupil/a jste tento výrobek a víte, že se osvědčil? Pomozte při volbě vhodného výrobku také jiným kupujícím a přidejte svou fotografii.