Expresní doručování
Odborné rady
Vrácení zdarma do 40 dnů
Doprava zdarma od 799 Kč

Versele Laga Complete Cuni Adult 1,75 kg granule pro dospělé králíky

Značka: VERSELE-LAGA
30685
279 

Odesíláme do 72 hodin

Zákaznické body: 70 bod
Fotografie našich klientů: Přidejte první fotografii

Versele Laga Cuni Adult Complete feed - zdravá a vyvážená strava pro vašeho králíka

Dlouhá vlákna ve výrobku zajišťují zdravé trávení a zároveň pečují o zuby vašeho domácího mazlíčka. Versele Laga Cuni Adult Complete obsahuje nejen bylinky, mrkev a různé trávy, ale také chutné seno z timothy.

Versele Laga Cuni Adult Complete - pro zdraví vašeho králíka!

Díky obsahu čerstvé zeleniny v krmivu si můžete být jisti, že králíkovi dodáváte nezbytné vitamíny. Versele Laga Cuni Adult Complete obsahuje až 20 % hrubé vlákniny, která podporuje správnou funkci střev a obrušování zubů zvířete. Toto krmivo je lehce stravitelné a představuje ideální způsob, jak zajistit vašemu zvířeti vyváženou stravu.

Pro zdravou kůži a srst

Díky esenciálním mastným kyselinám omega 3 obsaženým ve lněném semínku a omega 6 ze speciálních rostlinných tuků se váš králík může těšit ze zdravé kůže a lesklé srsti.

Složení:

rostlinné produkty (6% timotejka, trávy, bylinky), ovoce (4% brusinky), rostlinné bílkovinné extrakty, semena (2% lněné semínko), minerální látky, frukto-oligosacharidy, měsíček, juka
Otázky a odpovědi (FAQ)
Druh:
Granulát

Parametry

Dodatečné zdravotní přínosy:
Redukce nepříjemných pachů
Hmotnost obalu (kg):
1.75
Produktová řada:
VERSELE-LAGA Cuni Adult Complete
Značka:
VERSELE-LAGA
Jaké jsou zásady recenzí produktů?

Pouze registrovaní zákazníci maxandmrau.cz, kteří si zakoupili tento produkt, mohou zanechat recenzi. Hodnocení udělené hvězdičkami je průměrem všech hodnocení. Po verifikaci recenze zveřejníme pozitivní i negativní hodnocení.

Recenze

Nikdy znaleziono żadnych názoru

Napsat recenzi

Děkujeme, že chcete přidat fotografii výrobku

Koupil/a jste tento výrobek a víte, že se osvědčil? Pomozte při volbě vhodného výrobku také jiným kupujícím a přidejte svou fotografii.