Expresní doručování
Odborné rady
Vrácení zdarma do 40 dnů
Doprava zdarma od 799 Kč

Tetra Pond AquaticCompost speciálně vybraná směs přírodního jílu a bílé rašeliny 8 l

Značka: TETRA
30311
194 

Odesíláme do 72 hodin

Zákaznické body: 49 bod
Fotografie našich klientů: Přidejte první fotografii

Pečlivě vyvážené živiny podporují růst a zdraví kořenů, aniž by způsobovaly zvýšený růst řas. Vysoký obsah jílu udržuje půdu na místě a poskytuje rostlinám pevný základ. Pro všechny rostliny v jezírku

Jak získat krásné rostliny v jezírku? Před výsadbou se vyvarujte vysušení ponořených rostlin. Před výsadbou odřízněte kořeny lilií na pět centimetrů od hlízy. Rozvoji rostlin napomáhá také používání hnojiv, jako jsou Tetra Pond PlantaMin a Tetra Pond LilyPro.

Instrukce: 1. Do květináče vložte jutový nebo podobný materiál a do poloviny jej naplňte hnojivem Tetra Pond AquaticCompost. Pevně zatlačte na hnojivo, abyste odstranili nahromaděný vzduch. Odstraňte veškerá závaží a obaly rostlin. Umístěte rostlinu do květináče a přidržte ji tak, aby základna pupenů byla na úrovni okraje košíku. V případě potřeby zkraťte kořeny rostliny, aby nedošlo k jejich ohnutí, protože by to mohlo omezit počáteční vývoj rostliny. Naplňte květináč hnojivem asi 2,5 cm od okraje. Hnojivo pevně přitlačte a v případě potřeby doplňte. 3. Navrch položte asi 2,5 cm vrstvu promytého vápenatého štěrku, aby ryby nepoškodily substrát. Před vložením do jezírka ořežte vyčnívající materiál a důkladně jej zalijte. Rostliny do jezírka umístěte opatrně, abyste je nepoškodili.

Rostliny opatrně umístěte do jezírka, aby nedošlo k jejich poškození.

Otázky a odpovědi (FAQ)

Parametry

Značka:
TETRA
Jaké jsou zásady recenzí produktů?

Pouze registrovaní zákazníci maxandmrau.cz, kteří si zakoupili tento produkt, mohou zanechat recenzi. Hodnocení udělené hvězdičkami je průměrem všech hodnocení. Po verifikaci recenze zveřejníme pozitivní i negativní hodnocení.

Recenze

Nikdy znaleziono żadnych názoru

Napsat recenzi

Děkujeme, že chcete přidat fotografii výrobku

Koupil/a jste tento výrobek a víte, že se osvědčil? Pomozte při volbě vhodného výrobku také jiným kupujícím a přidejte svou fotografii.