Expresní doručování
Odborné rady
Vrácení zdarma do 40 dnů
Doprava zdarma od 799 Kč

Royal Canin Cat Satiety Weight Management Feline 12x 85 g kapsičky pro kočky se sníženým obsahem energie

Značka: ROYAL CANIN
57331
218 

Odesíláme do 72 hodin

Hmotnost
Doprava
Cena
1.02 kg
95 Kč

218.00 Kč

Zákaznické body: 55 bod
Fotografie našich klientů: Přidejte první fotografii
Speciální veterinární dieta pro dospělé kočky ke snížení hmotnosti. Nadbytečný příjem potravy a málo pohybu vede u domácích koček k problémům s hmotností. Jedinečně vybalancovaná veterinární dieta s nízkou energetickou hodnotou napomůže snížit nežádoucí nadváhu či obezitu a udržet excelentní kondici kočky. Dieta je vhodná i pro obézní kočky s cukrovkou 2. typu.

Užívání veterinární diety vždy konzultujte s vaším veterinářem.

RECEPTURA SESTAVENÁ PRO KONKRÉTNÍ VÝŽIVOVOU PODPORU

Obezita může mít vážný dopad na celkový zdravotní stav a kvalitu života kočky. Nadváha vystavuje kočky vyššímu riziku zdravotních problémů spojených s tělesnou hmotností. Po snížení hmotnosti hrozí kočkám vyšší riziko opětného zvýšení hmotnosti.

ZDRAVÁ VÝŽIVA NA VĚDECKÉM ZÁKLADĚ

Specifická směs přirozené vlákniny Nízký obsah tuku s omezeným obsahem kalorií Bohatý obsah nezbytných výživových látek pro splnění výživových požadavků během snižování hmotnosti VÝHODY PRODUKTU EFEKTIVNÍ ÚPRAVA HMOTNOSTI Podporuje bezpečné snižování hmotnosti a pomáhá bránit jejímu opětnému nabytí. 97 % koček sníží hmotnost během 3 měsíců. KONTROLA ŽEBRÁNÍ Vysoký obsah přirozené vlákniny zajišťuje spokojenost koček mezi jídly. Pomáhá kontrolovat žebrání u 82 % koček během snižování hmotnosti. UDRŽOVÁNÍ SVALOVÉ HMOTY Vysoký obsah proteinů pomáhá podporovat zdravé snižování hmotnosti a udržovat svalovou hmotu. S-O INDEX - Toto krmivo podporuje v močovém ústrojí prostředí nepříznivé k rozvoji struvitových a kalcium-oxalátových krystalů.

INDIKACE:

Nadváha/obezita:
 • ztráta hmotnosti
 • udržování hmotnosti
 • Diabetes mellitus 2. typu

  SLOŽENÍ:

  dehydratované kuřecí proteiny, rostlinná vláknina, tapioka, pšeničná moučka, hydrolyzované živočišné proteiny, pšeničný gluten*, kukuřičný gluten, živočišné tuky, dužina z čekanky, minerální látky, slupky a semena psyllia, rybí tuk, výtažek z měsíčku lékařského (zdroj luteinu), glukosamin, hydrolyzovaná chrupavka (zdroj chondroitinu). *L.I.P.: proteiny vybrané pro svou velmi vysokou stravitelnost.

 • Otázky a odpovědi (FAQ)

  Parametry

  Hmotnost obalu (kg):
  1.02
  Produktová řada:
  ROYAL CANIN Cat Satiety Feline karma mokra dla dorosłych kotów z nadwagą/otyłych
  Značka:
  ROYAL CANIN

  Určení

  Životní fáze:
  Dospělý
  Speciální požadavky:
  Nadváha a/nebo po sterilizaci/kastraci

  Složení

  Druh bílkovin:
  Produkty živočišného původu
  Jaké jsou zásady recenzí produktů?

  Pouze registrovaní zákazníci maxandmrau.cz, kteří si zakoupili tento produkt, mohou zanechat recenzi. Hodnocení udělené hvězdičkami je průměrem všech hodnocení. Po verifikaci recenze zveřejníme pozitivní i negativní hodnocení.

  Recenze

  Nikdy znaleziono żadnych názoru

  Napsat recenzi

  Děkujeme, že chcete přidat fotografii výrobku

  Koupil/a jste tento výrobek a víte, že se osvědčil? Pomozte při volbě vhodného výrobku také jiným kupujícím a přidejte svou fotografii.