Expresní doručování
Odborné rady
Vrácení zdarma do 40 dnů
Doprava zdarma od 799 Kč

Zpřesnit vyhledávání

Příslušenství pro fretky

Max vzal v úvahu všechny potřeby a zvláštnosti fretky, což mu umožnilo vybrat pro ni potřebné příslušenství. Od vybavení klecí, přes nosiče až po tekutiny, které pomáhají udržovat čistotu a svěží vůni v domácnosti. Vše, co by každá fretka, její majitel a ostatní členové domácnosti mohli chtít nebo potřebovat k zajištění svých základních potřeb. Fretky potřebují nejen speciálně vybrané krmivo, ale také vhodně uzpůsobenou klec. Společnost Max poskytla největší výběr příslušenství pro fretky, které je nezbytné pro zajištění pohodlného života zvířete a pro klid majitele, který ví, že pro své zvíře zakoupil ty nejkvalitnější výrobky a že jsou v naprostém bezpečí.

Kapaliny a neutralizátory zápachu

Neutralizační spreje s různými vůněmi účinně odstraňují nepříjemné pachy, včetně specifických pachů vydávaných fretkami, a jsou zcela bezpečné pro lidi i zvířata. Obsahují esenciální oleje, které mají na zvířata uklidňující a relaxační účinky. Malé odstraňovače zápachu moči domácích mazlíčků jsou skvělé pro použití na měkké i tvrdé povrchy. Neutralizují kyselinu močovou, která je hlavní složkou moči a způsobuje její zápach. Tyto výrobky jsou biologicky odbouratelné a pro domácí zvířata zcela bezpečné.

Příslušenství klece

Mezi užitečné příslušenství ke klecím pro fretky patří keramické nebo závěsné misky na krmivo, které jsou speciálně uzpůsobené pro hlodavce, jako jsou fretky. Zajišťují, aby bylo krmivo podáváno ve vhodných podmínkách, které jsou nejen hygienické, ale také pohodlné pro zvíře. Závěsné napáječky pro fretky se hodí do každé klece, zajišťují hygienu a zabraňují zaplavení. Díky kovové kouli umístěné v dávkovači má fretka vždy přístup k čerstvé vodě bez možnosti rozlití. Kromě toho Max, který si sám rád hraje, neustále rozšiřuje sortiment o nové příslušenství do klece pro fretky, které si jako aktivní zvíře také rády hrají, když tráví čas v kleci. Když se majitel nemůže svému mazlíčkovi věnovat, je třeba mu v kleci poskytnout maximální pohodlí a zábavu.

Nosiče fretek

Fretka je jedno z nejzaměstnanějších zvířat, které Max zná. Pro majitele je těžké držet ji v rukou byť jen na chvíli, pokud se na to necítí. Vytahuje se, kroutí se, také se stává, že se škrábe. Návštěva veterináře by nebyla možná, nebýt speciálně upravených přepravníků pro hlodavce. Jsou naprosto nezbytným příslušenstvím pro fretky. Od té doby, co fretka cestuje v přepravce, je mnohem klidnější, dychtivě sleduje dění kolem sebe a je zvědavá na nové prostředí. Díky novému přepravníku si na fretce v čekárně u veterináře žádná zvědavá kočka nemůže vyzkoušet své lovecké instinkty. Majitel je se svým nákupem také velmi spokojen, protože si dříve neuvědomoval, jak užitečná bude přepravka pro fretky. Díky svým spolehlivým instinktům Max opět pomohl zlepšit život majitele i fretky. Neusíná však na vavřínech a neustále se snaží rozšiřovat sortiment, testovat nejlepší řešení a přidávat další užitečné ferretové příslušenství..